22.04.2015 13:55

V nádherné nedělní odpoledne jsem přijeli do Ořechova, který v podzimní částí patřil mezí nejlepší týmy OP.

Sestava: Knapek - Ševčík, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Dobeš Jiří, Studený, Ondrášek, Novohradský - Hruška, Kučera Martin

Střídající: Černý

Hned od úvodu se ani jeden z týmu nikam nehrnul. Prakticky do 20 minuty nebyla k vidění žádná střela a vše se odehrávalo od vápna k vápnu. V druhém dějství první půlky se tempo zvýšilo a začali přicházet šance. Hruška prošel obranou domácích tak, že ho museli před vápnem zastavit za cenu faulu. K míči se postavil Martin Kučera a střelou k tyči dává branku na 0:1. Domácí poté zapnuli na plné obrátky a začalo masivní obléhaní naši svatyně. Několik centrů a rohu jsme ovšem dokázali přečkat a v poslední minutě první půlky vyslal Studený Kučery, který nájezd na branku neproměnil. Poločas utkání 0:1.

Ve druhé půli jsme soupeře prakticky přejeli. Po chybě na půlce se k míči dostal Hruška, který přesným pasem vyslal Martina Kučery, který svůj nájezd tentokrát proměnil 0:2. Nepolevili jsme. Nejkrásnější akci v utkání, kde přes několik narážeček se před samotného brankaře dostal Novohradský, ovšem trefil pouze tyčku. Poslední branku v utkání si připsal dobře hrající Hruška. Obránce domácích nepochopitelně nahrál Kučerovi, který ihned nahrával nabíhajícímu Hruškovi a ten se nemýlil 0:3. Mohli jsme přidat ještě další branky, ale Kučera trefil z těžké pozice pouze břevno a nájezd Ondráška a Černého vychytal domácí golman. Takže po výhře 0:3 jsme si připsali další body z venku.

Ořechov - Babice "A" 0:3 (0:1)
branky: 2x Kučera Martin, Hruška Zdeněk

I když nám chyběl klíčový hráč Doležal, tak jsme dokázali celkem lehce zvítězit. Oproti podzimnímu utkání se sestava Ořechova docela rapidně změnila. V příštím utkání hrajeme doma o 2 místo s Modřicemi.