16.04.2015 22:13

Jako první domácí zápas jsme na svém hřišti přivítali nedalekou Ochoz.

Sestava: Míček - Ševčík, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Kučera T, Studený, Doležal, Ondrášek - Kučera M, Hruška

Střídající: Dobeš Jiří, Černý, Tulis, Pospíšil, Novohradský, Knapek

Zápas začal bez šancí na obou stranách. Hosté kombinovali pouze po naše vápno a nám se nedařilo podržet míč. Nenápadný průnik jednoho z hostů skončil faulem před naši 16-ctkou. K míči se postavil kapitán Dohnal. Jeho střela skončila na tyči, Míček se jen díval. Jak se říká nedáš dostaneš. Jiří Ondrášek potáhl míč po lajně a naservíroval ho před bránu Martinovi Kučerovi, který s trochou štěstí houslema zvyšuje na 1:0. Ochoz mohla vyrovnat, ale všechny střely i hlavičky končili mimo brankovou konstrukci. Pár minut před poločasem akce jako přes kopírák. Jiří Ondrášek opět někoho oběhl u lajny a před prázdnou nahrával volnému Kučerovi, který se z blízka nemýlil. 2:0. Poločas utkání 2:0.

Druhá půle začala v režii Ochoze. Držela míč a my se nemohli dostat za půlku. Ovšem všechny nákopy měla naše dobře pracující obrana. Naštěstí jsme se z ničeho nic vstřelili branku. Hruška posunul míč na Ondráška a ten tvrdou střelou prostřelil hostujícího golmana 3:0. Zdálo se, že o utkání je rozhodnuto. Ovšem Ochoz nic nezabalila a ihned skórovala také. Po faulu zahrávali přímý kop a po skvělé hlavičce se prosadil Sapák 3:1. Začali jsme být nervozní a nebýt nepřesné hlavičky střídajícího hráče hostů, tak jsme o výsledek ještě bojovali. Naštěstí nás vysvobodil střídající Dobeš, když střelou za vápnem po zemí pojišťuje utkání na 4:1. Všem už bylo jasné jak zápas dopadne, dohrávalo se především mezí vápny
a poslední tečku v utkání udělal Martin Kučera, když po přihrávce Doležala prošel středem hřiště a pod břevno potvrzuje výsledek na 5:1.

Očekávané derby jsme zvládli, ovšem je smutné, že hosté měli na střídačce pouze 1 hráče. Pokud je nenahecuje ani zápas s námi, tak to budou mít v okrese hodně těžké. Příští zápas hrajeme v Ořechově.