17. kolo - Černá Hora

08.04.2019 17:43

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Trávníček, Tajnai (Ševčík), Hruška, Malíř (Novohradský) - Dobeš Jakub, Doležal Josef (Kučera)

Domácí zápas s týmem, který je silně namočený bojem o záchranu a tak bylo povinností vyhrát, pokud chceme bojovat o čelo tabulky. Hosté mají jednoho rozdílového hráče a tím je útočník Traxl, který byl schopen celý zápas přecházet jeden na jednoho a tvořit tak výhodu pro svůj tým. U nás tento zápas byl problém se stastavou, protože trenérovi chyběli hned čtyři hráči. V první půlhodině jsme měli několik velice slibných šancí a některé hodně tutové. Hosté si vytvořili dvě gólovky, ale stav byl stále bez branek. Po půl hodině se do samostatného úniku dral Dobeš a stoper hostů ho stáhl rukama, což správně hlavní rozhodčí ohodnotila červenou kartou a tak jsme získali velkou výhodu. Už v 21. minutě se zranil Doležal a tak za něj naskočil ne zcela uzdravený Kučera. V 33. minutě se právě Kučera prosadil, když si v blízkosti brány hostů našel prudký centr Dobeše a uklidil ho hlavou do brány - 1:0.

Druhý poločas jsme začali dobře, měli jsme šance a dobře jsme bránili hostující kontry. Bohužel po dobrém začátku přišla část, kdy jsme nebyli schopní si nahrát balón a vypadli jsme totálně z role. Z tohoto stavu jsme se vysvobodili až v 72. minutě když jsme sehráli krásnou akci na jejímž konci byl Trávníček, který z voleje trefil přesný centr Dobeše - 2:0. Tento gól nás uklidnil a měli jsme více ze hry. Za šest minut se prosadí Mates Tajnai z penalty, když byl sám faulován. Čtvrtou branku přidal Kučera, který naše přečíslení vyřešil solem a propálil brankáře hostí.

Babice - Černá Hora 4:0 (1:0)
Branky:
Kučera 2x, Tajnai, Trávníček

Sice to chvílema skřípalo a hra nebyla úplně optimalní, ale jasně jsme vyhráli. Díky čistému kontu jsme se osamostatnili v pozici nejlepší obrany soutěže, když jsme v 16 zápasech inkasovali 19 branek. Nyní jedeme v sobotu do Medlánek, kde nás nečeká vůbec nic lehkého.