16. kolo - Vilémovice

31.03.2019 20:11

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Tajnai, Hruška, Pokruta (Trávníček), Ondrášek (Malíř) - Dobeš Jakub, Doležal

Nezachytili jsme začátek zápasu a domáci byli lepší. Brzo vstřelili první branku, když útočník domácích dorazil střelu odraženou od tyče. V polovině poločasu navýšili domácí náskok díky proměněné penaltě, kterou jsme domácím darovali. I přes velmi nepříznivý stav zápasu jsme dokázali hrát aktivně a tvořit si šance. Do konce prvního poločasu byli domácí stále nebezpečnější než my a dokázali se dostávat do šancí, domácí Kasálek se několikrát objevil na vápně scela sám a bylo štěstí, že nezvýšil náskok Vilémovic. Dále za zmínku stojí krásný zákrok Míčka při nebezpečné hlavičce po rohovém kopu. Na závěr poločasu jsme si po trestném kopu od rohového praporku dostali do velmi nadějné šance, když míč propadl na zadní tyč a tam náš osamocený hráč dokázal prostřelit obránce bohužel se míč nevešel mezi tři tyče. Nepanikařili jsme protože bylo vidět, že s domácími jsme schopni držet krok.

Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a okamžitě jsme zatlačili domácí na jejich polovinu. Mates Tajnai zahrával z pravé strany nebezpečně roh přímo do brány, první ještě brankář vyrazil, s druhým už si neporadil a snížili jsme na rozdíl jedné branky. Naše aktivní hra pokračovala a domácí pouze nakopávali. V této části zápasu jsme byli jasně lepším mužstvem. Po chvíli se hra mírně vyrovnala, ale stále s naší mírnou převahou, hlavně protože domácí hodně faulovali, bohužel většinou ve velké vzdálenosti od brány. Deset minut před koncem se prosadil druhý střídající Malíř, který si ve vápně pěkně zpracoval míč a z otočky propálil na zadní tyč. Remízovým stavem jsme se trochu uspokojili a začali hrát více defenzivně, což nám moc nesvědčí. Domáci se dostali do tlaku a po sérii rohů nám pět minut před koncem vstřelili třetí branku. Na toto už jsme nedokázali odpovědět a poprvé jsme na venkovním hřišti v této sezoně prohráli.

Vilémovice - Babice 3:2 (2:0)
Branky:
Tajnai, Malíř

Bohužel se nám nepodařilo bodovat, ale výkon nebyl vůbec špatný, musíme uznat, že Vilémovice mají kvalitní tým a na jejich hřišti jen tak někdo nevyhraje.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.