Brankář: Michal Ševčík
Obrana: Richard Ševčík (55 minut), Kubeš (81 minut), Studený, Hynšt
Záloha: Kropáček, Pokruta, Doležal, Ondrášek (89 minut)
Útok: Hruška, Malíř (50 minut)

Střídající: Kousalík Marek (50. minuta), Beránek Lukáš (55. minuta), Michal Tulis (81. minuta), Polášek Tomáš (89. minuta), Sehnal David, Dobeš Jiří
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Ondráček Roman (stop za červenou kartu), Míček Petr (zranění z minulého kola)

První poločas jsme hráli velice dobře, vytvořili jsme si hodně šancí ke skórování, ale góly jsme slavili jen po hlavičce Mirka Malíře a penaltě Lukáše Pokruty. Hostům jsme výraznější šanci nedovolili. V obraně jsme vládli ve vzduchu a po zemi jsme to vždy nějak zahasili.

Druhý poločas byl, ale o něčem jiném, nedařilo se nám vůbec dobře řešit brejky a tak jsme se postupem času dostávali pod tlak. Hosté se vysunuli kompletně ven a zatlačili nás. Snížit se jim podařilo až v 76. minutě po životní střele do šibenice od hostujícího hráče 2:1. Hra se nám rozpadla a nedařilo se nám skoro nic, Rudice byla na koni a za pět minut slavila vyrovnání, když jsme si v obraně špatně rozebrali hráče a hostující útočník přehazuje vybíhajícího Ševčíka - 2:2. To ale nebyl ještě konec, cítili jsme, že můžeme ještě zápas vyhrát, tak jsme podnikly útok, bohužel střela byla zblokovaná a Rudice valila protiútok. Na naší půlce byl jen jeden hráč, ale i tak se jim podařilo dostat na něj míč, ten si pohrál s našimi stopery a zakončuje přesně k tyči - 2:3. Prohráli jsme zápas, který nešel prohrát.

Babice - Rudice 2:3 (2:0)