16. kolo - Rájec

08.04.2018 19:34

První poločas jak z horroru, neudržíme balon a kopem se za uši napříč celým hřištěm. Sice jsme v první minutě měli šanci, když Malíř vystihl rozehrávku domácích, ale pak už za zmínku stojí jen pumelice Hrušky, která šla velmi dobře, ale trefila hlavu jednoho z obránců. Domácí se docela lacino dostali do dvoubrankového vedení, náš nedůraz po odraženém míči od břevna nás stálo první gól a u druhého gólu Míček neudržel míč a hráč domácích ho uklízí do prázdné. Rájec hrál oproti nám mnohem lépe a měl nějaké další tutové šance, my jsme měli jen náznaky, věděli jsme, že toto nebude stačit ani na bod.

Druhý poločas jsme už neměli na co čekat a tak jsme hráli hodně otevřeně. Což nám neslo ovoce, měli jsme více ze hry, drželi jsme míč a soupeře přehrávali. Jenže Rájec po deseti minutách pod tlakem udělal první lepší brejk a zvýšil svůj náskok. Po naší pravé straně utekl záložník hostů, poslal prudký centr do malého vápna, kde si ho nešťastně do vlastní brány srazil Studený. Pořád jsme nesložili zbraně a po jednom z mnoha faulů domácích jsme se prosadili po trestném kopu, Doležal posadil krásný centr na hlavu Ondráčka a ten snižuje 3:1. Za pět minut bylo ještě veseleji, po naší pěkné akci po levé straně Ondrášek nahrál do vápna Malířovi a ten z první posílá k tyči - 3:2. Domácím teklo do bot, tak zdržovali a střídali co to šlo. V 83. minutě se vykartoval jeden z hráčů Rájce, tak jsme bušili už jen do desíti. V závěru zápasu jsme měli více ze hry my a tlačili jsme se dopředu. Když v poslední minutě Hynšt z nadějného trestného kopu nepřestřelil zeď domácích, už bylo jasné, že je pozdě a hlavní rozhodčí ukončil utkání.

Bohužel první poločas nás stal lepší výsledek a body. Začali jsme hrát pozdě a to se nevyplácí. Musíme potrénovat a doma vyhrát s Kobeřicemi.