16. kolo - Podolí B

04.06.2018 18:01

Poslední důležitý zápas, ale bohužel jsme ho nezvládli. Tak jako v několika minulých zápasech jsme nedokázali chytit začátek zápasu, špatně bráníme a dopředu pouze nakopáváme. Domácí Podolí hrálo aktivně a nebojácně. Už v 11. minutě jsme inkasovali první branku, když po centru do malého vápna sám hlavičkoval útočník, tady se červenal brankář i obránci - 1:0. Naše nekoncetrovanost v obranné části pokračovala a tak jsme byli potrestání podruhé v 17. minutě - 2:0. Vůbec jsme nedokázali dostat do hry střed hřiště, kde domácí dominovali jak na zemi tak ve vzduchu. Podařilo se nám vytvořit dvě velice slibné šance, ale v obou jsme selhali v koncovce. Závěr poločasu byla totální divočina, v 43. minutě inkasujeme potřetí po střele do šibenice - 3:0. Hned o minutu později Jirka Dobeš ukázal, že na Islandu nezapomněl jak se pálí, vlítnul do vápna a pravačkou poslal míč o tyč v šibenici do brány - 3:1. Tento gól nás měl dostat do hry, ale nepochopitelně jsme opět nechali v klidu Podolí útočit a ještě jsme faulovali na penaltu, tu domácí hráč proměnil - 4:1.

Druhá půle byla jiná, už nepadl žádný gól. Domácí zabezpečili obranu a stačilo jim balóny odkopávat dopředu, my jsme nedokázali vytvořit žádný velký tlak a jak čas rychle plynul bylo více a více jasné, že zázrak už v druhé půli nebude. Náš totální zmar krásně ukázal moment, když Hruška nahrál před prázdnou bránu Dobešovi, ale ten asi z dvou metrů přestřelil prázdnou bránu, tak toto přesně byl náš výkon.

Bojovali jsme v sezóně až do konce, ale Podolí ukázalo, že se na zápas dokázalo lépe připravit. My jsme předvedli nekoncetrovaný chabý výkon, který nemohl na domácí stačit. Gratulujeme Podolí k postupu.