16. kolo - Oslavany

07.04.2014 23:19

    V sobotu 5.4 jsme se utkali s týmem, který se u nás nadpodzim prezentoval nejlepším fotbalem ze všech mužstev. Po našem minulém vyborném výkonu jsme chtěli navázat na 3 body a konečně uspět na cizím hřišti.

 

Sestava: Míček - Novohoradský, Kubeš, Ondráček, Kheil - Ondrášek, Studený, Doležal, Hruška - Kučera Martin, Dobeš Jakub

Střídající: Hynšt, Kučera Tomáš, Černý Martin, Bláha Alois, Dobeš Jiří

 

    Utkání začalo prakticky pouze na jednu stranu a to domácí. Soupeře jsme prakticky zavřeli na celý poločas na jeho půlku a ten jen bezmocně odkopával míče.  Ve 20 minutě měl být výsledek minimálně 0:4 a celý zápas by vypadal naprosto jinak. Bohužel domací brankař byl fantastický. Domácí Oslavany se z tlaku nakonci poločasu částečně vymanili a začali centrovat míče do naší šestnáctky, ale k žádné přiležitosti to nevedelo, zato my hrozili z brejků. Opět ale selhali naši utočnici a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. 

    Druhý poločas dostali nejspíše v kabině domácí kartáč, protože nastoupilo uplně jiné mužstvo. Naše útočníky si začali lépe hlidat a šanci jsme už měli poskromnu. Když už jsme se do šance dostali, tak jsme opět selhali. Toho využil domácí hráč, který přímo z rohového kopu zakroutil míč za Míčkové záda 1:0. Domací branili obezřetně, ale i přesto se Kučera v 80 minutě dostal do brejku po skvělé nahrávce Hrušky, kdy šel sám na golmana, který ho zfauloval a kopala se penalta, kterou Doležal naštěstí proměnil 1:1. Chtěli jsme strašně moc vyhrát, ale to se nám stalo osudným. Po jednom z faulu na naší půlce, zahrál domácí hráč skvělé přímí kop přímo na hlavu střídajícímu útočníkovi a ten strhl vedení na stranu domacích. Tento výsledek si domácí borci pohlídali a mohli se radovat ze 3 bodů.

    Oslavany nám udělili obrovskou lekci z produktivity. Ale fotbal se hraje na goly a i když jsme si vytvořili více šanci než se Zbraslaví, kterou jsme porazili 7:1, tak jsme nakonec nedovezli z Oslavan ani bod. Příští zápas se utkáme doma s ambiciozní Bítýškou.

Oslavany - Babice "A"  2:1 (0:0)

branky: Doležal Pepa

 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.