16. kolo - Měnín

05.04.2015 22:13

Po poslední prohře v přípravném utkání jsme díky počasí nemohli na trávník, a tak jsme museli i bez tréninku zlepšit hru. V zimní přestávce se šuškalo, že Měnín posílil a je našlápnutý. O posilách domácí nic neříkali, ale připraveni byli kvalitně.

Sestava: Míček - Ševčík Richard, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Ondrášek Jiří, Doležal, Studený, Novohradský (70. minut) - Kučera Martin, Hruška

Střídající: Kučera Tomáš (70. minuta), Dobeš Jiří, Knapek Petr, Ondrášek Tomáš

Zápas byl celkově vyrovnaný. My jsme vycházeli ze zajištěné obrany a spoléhali se na rychlé brejky. Domácí byli schopní si vytvořit tlak, ale na Míčka v bráně nevyzráli ani jednou. Rozhodčí z hodonínského okresu pískal dobře, až na to, že měl domácí poslat ve 40. minutě do desíti (slitoval se). Ložených šancí jsme si vypracovali více než domácí, síť se rozvlnila jen jednou, ale pomezní rozhodčí mávl offside (sám pak po zápase tvrdil, že se umávl). Naši útočníci byli vepředu na celou obranu sami a trochu se zatavili už v první půlce, proto druhá půlka už od nás byla v ofenzivní části horší. Domácí na nás poslali novou várku čerstvých útočníků a tak můžem být rádi, že jsme neprohráli z nějakého hloupého góli, tak jak to umíme. 

Měnín - Babice 0:0

My bod bereme, je vybojovaný. Měnín ukázal kvalitu a jen tak někdo si z Měnína body neodveze.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.