15. kolo - Želešice

23.06.2015 19:10

V posledním utkání sezony jsme na domácí hřišti přivítali Želešice. Tradiční soupeř neprožívá jaro podle svých představ a po výborném podzimu se propadl až na střed tabulky.

Sestava: Míček - Ševčík, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Tulis, Studený, Doležal, Hruška - Ondrášek, Dobeš Jakub

Střídající: Kučera, Knapek, Pospíšil, Černý

Úvodních 8 minut si zahrál Jiří Ondrášek, který po zápase s Modřicemi měl srdeční příhodu. Dokonce se tomuto hráči podařilo vsítit branku, ovšem z offsidu. Po 8 minutách Jiří vystřídal a rozloučil se tak se sezonou. Po vystřídání jsme ihned inkasovali. Dlouhý míč kapitán hosti napálil z voleje a byla z toho výstavní branka 0:1. Hráli jsme hru hurá dopředu a vytvářeli si šance, ale žádný pokus neskončil v síti. Z našeho rohu zahráli hosté brejk tak rychle, že jsme lovili míč ze sítě podruhé 0:2. Potom začala epizoda spálených šanci. Kučera objel hostující golmana, ale jeho střelu ještě dokázal vytěsnit. Doležal trefil břevno, když se snažil o přehození brankáře. Další šance měl Dobeš, kterýmu 2x míč nesedl ideálně. Poločas utkání 0:2.

Druhá půlka byla neuvěřitelná. Tolik zahozených šanci v okresním přeboru snad ještě nebylo. Je těžké všechno vyjmenovat. Kučera 3x šel úplně sám na brankáře. Doležal trefil z malého vápna obrovského golmana, Studený trefil břevno, Tulis trefil místo odkryté branky další břevno, Dobeš taktéž šel sám na brankáře a další šance, které v minulých zápásech vedly často ke vstřelení branky. Na závěr ještě přidali hosté 3 branku, když po centru podklouzl Studený a náš ex hráč Zlínský upravuje konečný výsledek na 0:3.

Babice - Želešice 0:3 (0:2)

branky:

Naši 15 zápasovou šňůru bez prohry nakonec přerušily Želešice. Prohrát jsme si určitě nezasloužili, ale takovej je fotbal a kolikrát jsme vyhráli a nezasloužili si to. To je na fotbale to krásný. Musíme ovšem říct, že ve druhé půlce celý mužstvo dalo na hřišti všechno. Musíme na závěr ovšem konstatovat, že sezona dopadla úspěšně, protože do posledního kola jsme bojovali o postup. Tímto směrem bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří i přes někdy jiný pohled na fotbal nám přejí jen to nejlepší a všem funkcionářům, hráčům a dalším lidem, který se u babického fotbalu pohybují. Děkujeme.