Záloha: John (45. minut), Dobeš Jiří, Tulis, Sehnal (66. minuta)
Útok: Hynšt, Beránek (60. minuta)

Střídající: Tajnai (45. minuta), Polášek (60. minuta), Rýznar (66. minuta)
Absence: Buřík (v Libercu), Dvořáček (zranění), Ševčík (bez komentáře)

Opět nemáme brankáře, ale na první poločas byl nominován do brány stoper A mužstva. Zápas jsme začali skvěle, naše aktivita v ofenzívě byla ihned po začátku odměněna, v 2. minutě Beránek potáhl balon po pravé straně a nahrál před prázdnou bránu Hynštovi, který povinnost splnil - 1:0. Stále jsme byli aktivnější a měli jsme šance, hosté spíše jen náznaky. Podařilo se nám trefit tyč a další ránu vytáhl brankář hostů na roh. V prvním poločase jsme si vybrali jednu slabší desetiminutovku, kde se nám nedařilo podržet míč a hru zklidnit, v této části byl soupeř lepší a měl několik rohových kopů. V 33. minutě jsme přidali další branku, když si Beránek šťastně narazil o obránce hostů a šel sám na brankáře, v těchto situacích se Lukáš nemýlí - 2:0. V 39. minutě jsme udeřili potřetí, vedem rychlý protiútok, Beránek opět krásnou přihrávkou dává Hynštovi, který obchází brankáře a prostřelil posledního hráče na brankové čáře - 3:0. Do poločasu už další branka nepadla.

Do druhé půle jsme provedli jedno střídání a hlavně výměnu brankáře. Ondráček šel na střed zálohy a do brány šel dvoubrankový střelec Hynšt. Obranu jsme nechali ve stejném složení, ofenzíva se trochu proházela. Prvních deset minut druhé půle bylo dost ospalých, bez vážnější šance na obou stranách. V 60. minutě jsme poslali na hřiště Toma Poláška a v 66. Davida Rýznara. Ve druhé půli jsme si vypracovali několik výborných šancí, ale dlouho se nám dařilo pouze přestřelovat bránu. Hosté na tom byli podobně, pozice v okolí vápna měli, ale stříleli pouze nad, nebo do bloků obránců. V 69. minutě jsme přidali další gól po krásné akci, Ondráček vyslal mezi obránce Poláška, ten přímo na malé vápno, kde David Rýznar střílí svůj první gól za Babice, gratulujeme. V poslední dvacetiminutovce jsme měli opět několik šancí na to uzavřít bůra, ale nespadlo to tam. Hostům tam jeden míč spadl, ale byl odmáván ofsajd a tak oba naši hráčibrankáři neinkasovali.

Babice B - Moutnice B 4:0 (3:0)
Branky:
Hynšt 2x, Beránek, Rýznar

Na jaře máme druhou výhru a výkon byl dobrý, příští týden jedeme do Hrušovan, naše A-mužstvo bude hrát zároveň a tak budeme oslabeni o náhradníky Áčka. Proto  budeme muset do boje o body vložit srdíčko a bojovnost.