Brankář: Míček
Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Hynšt
Záloha: Starý, Hruška, Ondrášek (36 minut)
Útok: Malíř (64 minut), Doležal, Trávníček

Střídající: Beránek (36. minuta), Dobeš Jakub (64. minuta), Kubeš, Macháček, Sehnal
Absence: Pokruta (zranění kolene), Kheil (zlomenina stehení kosti)

Zápas jsme začali dobře, dařilo se nám tvořit si šance a v obraně jsme byli důslední. Důrazně jsme napadali a dařilo se nám vybojovat několik míčů, na druhou stranu bylo napadání někdy až moc agresivní a udělali jsme spousty faulů. Faulovali jsme i na naší polovině a byla to jediná možnost, jak se hosté dostávali do šancí. My jsme se dostávali do úniků po nákopech za soupeřovu obranu a nebo do zakončení po centrech ze stran, kde jsme Lipovec pěkně větrali. Bohužel žádná z našich povedených akcí neskočila gólem, a tak když jsme ubránili všechny standartky, tak se šlo do kabin bez branek.

V druhé půli jsme pokračovali aktivně, ale nedařilo se nám dávat citlivé finálky. Když jsme se i v první desetiminutovce neprosadili, tak udeřili hosté, nepodařilo se nám v dostatečném počtu vrátit zpět do obrany, hosté zachytili odvácený míč přihráli do strany, kde už záložník Lipovce tvrdou ranou k tyči posílá hosty do vedení - 0:1. Viděli jsme, že na Lipovec máme a tak jsme se vrhli do útoku. Kuba Dobeš útok hodně oživil a začali jsme si tvořit šance, ale zároveň i neproměňovat. Vyrovnání přišlo v 82. minutě, když jsme zastavili brej hostů a z našeho brejku se prosadil Pepa Doležal po nahrávce Dobeše - 1:1. Toto nás dostalo do hry a tlačili jsme se za výhrou. Měli jsme několik rohových kopů a po jednom z nich se v 86. minutě prosadil náš stoper Roman Ondráček, když si na zadní tyči krásně našel míč - 2:1. Zvládli jsme i závěr zápasu, kde hosté zahrávali nebezpečný trestný kop a tak se můžeme radovat z první jarní výhry.

Babice - Lipovec 2:1 (0:0)
Branky:
Doležal, Ondráček

Utkání řídila jako hlavní sudí Vévodová Alice a musíme uznat, že zápas odřídila na vysoké úrovni, víc takovýchto rozhodčích v naší soutřeži. Další víkend se jedeme porvat o tři body do Rájce.