15. kolo - Kohoutovice

24.03.2019 17:48

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Ondrášek (Sehnal), Hruška, Pokruta, Tajnai (Trávníček) - Dobeš Jakub (Malíř), Doležal

První poločas začal oťukáváním z obou stran, které obsahovalo hodně nepřesností z obou stran, ale více z té naší. V desáté minutě po trestném kopu hostů Petr Míček v naší bráně rychlým dlouhým výkopem vybídl Dobeše k úniku, Kuba svedl dva souboje s obránci a řítil se sám na brankáře, trochu se mu míč zadrhnul, ale udělal kličku brankáři a posledního obránce na brankové čáře prostřelil. Pokračovali jsme aktivně a tvořili si příležitosi. I hosté se dostávali do našeho vápna a byli nebezpeční. V 34. minutě jsme zahrávali trestný kop z vetší dálky, centrovaný míč Lukáše Pokruty zapadnul až do horního rohu překvapeného brankáře hostí - 2:0. Do konce poločasu už další branka nepadla a tak se šlo do kabin za velmi příznivého stavu pro nás.

Druhý poločas jsme začali velice dobře, nejlíp za poslední roky. Tlačili jsme se do ofenzívy a tvořili si velmi pěkné šance, bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku a tak pozvolna otěže zápasu přebírali hosté, kteří se svou náročnou běhavou hrou dostávali do převahy. Do 80. minuty se nám dařilo odvracet šance Kohoutovic, ale deset minut před koncem jsme měli špatné postavení při bránění standartní situace ze strany a pěkný centr hostujícího hráče si do brána srazil Ondrášek. Poslední minuty zápasu jsme byli už pod opravdu velkým tlakem, když hosté zahrávali sérii asi pěti rohů po sobě, ale podařilo se nám těsné vedení udržet a tak bereme všechny body.

Babice - Kohoutovice 2:1 (2:0)
Branky:
Dobeš Jakub, Pokruta

Kohoutovice mají mladý technický tým a toto vítěztví je pro nás velmi cenné. Další týden jedeme v neděli dopoledne na hřiště do Vilémovic, kde to nebude o moc lehčí než tento víkend.