14. kolo - Střelice

09.11.2014 20:14

V první jarní předehrávce jsme zavítali do posledních Střelic, kde to nikdy nebývá lehké. Hřiště nebylo v ideálním stavu a bylo jasné, že dnes se bude spíše bojovat než kombinovat.

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Tulis, Hynšt - Novohradský, Studený, Doležal, Ondrášek - Dobeš Jakub, Kučera Martin.

Střídající: Kubeš, Dobeš Jiří

Začátek utkání byl vyrovnaný a prvních 15 minut nepřišla žádná nebezpečná akce z obou stran. Potom jsme začali přebírat iniciativu my a hned z toho byla penalta. Hynšt vyslal Martina Kučery, který byl faulován golmanem. K pokutovému kopu se postavil střelec ze zadních řad Ondráček 1:0. Na další branku se nemuselo dlouho čekat. Jiří Studeny poslal pas Martinu Kučerovi a následnou střelou podél vyběhnutého golmana zapadl míč pár centimetrů za čáru 2:0. Do golové smšti se zapojil i Doležal, který po nahrávce Ševčíka poslal špičkou míč za hostujícího brankáře 3:0. Poslední poločasovou tečku jsme udělali opět z pokutového kopu, ke kterému se postavil Pepa Doležal a zkušeně k tyči rozhoduje utkání na 4:0. Další skvělý první poločas ve kterém jsme nezahazovali šance.

Ve druhém dějství jsme spíše nechali hrát hosty a zalezli jsme na vlastní polovinu. Kromě střel z dálky se kterými si výborně vždy poradil Míček, jsme nehasili žádnou vážnou akci. Kuba Dobeš, který celý jaro bude v Norsku se chtěl rozloučit brankou, bohužel mu nebylo přáno. Při samostatném nájezdu ze strany, minul těsně tyčku a v další šanci mířil levačkou nad. V obrovské příležitosti se ocitl Jiří Novohradský, když mu skvělý centr posadil míč na hlavu Jiří Dobeš, bohužel první zmiňovaný Jiří netrefil zařízení. Poslední naší branku v tomto roce přidal náš nejlepší střelec Martin Kučera. Po průniku ze středu se dostal k vápnu a místo klasické kličky řešil situaci lobem, který zaplul až za hostujícího golmana 5:0. Hosté ještě dokázali vzít Petru Míčkovi čisté konto, když odrážený míč našel pouze hostujícího hráče, který propálil vše co mu stálo v cestě 5:1.

Střelice - Babice "A" 1:5 (0:4)
branky: 2x Kučera Martin, 2x Doležal Pepa, Ondráček Roman

Poslední zápas v tomto roce jsme zvládli skvěle a nezbývá než poděkovat všem hráčům, divákům, kteří se do Střelic vydali. Díky.