14. KOLO - MĚNÍN

21.06.2016 06:15

Poslední zápas sezóny a my už s jistotou prvního místa jsme vyjeli do Měnína.

Sestava: Míček - Ševčík (82 minut), Kubeš, Ondráček, Hynšt (45 minut) - Kropáček (78 minut), Studený, Pokruta, Hruška - Dobeš Jakub, Doležal.

Střídající: Novohradský (45. minuta), Dobeš Jiří (78. minuta), Eliáš (82. minuta).

První poločas byl v režii domácího Měnína. Jejich taktika se těžko bránila, stoper dokázal nakopnout míč na 70 metrů a tak když jsme se zatáhli do obrany, domácí si pohodlně kombinovali a čekali na svoji příležitost. My jsme hrozili z rychlého přechodu dopředu. Měnín měl herní převahu, ale gólovek jsme si vytvořili více my, bohužel se nám nepodařilo žádnou proměnit. Měnín naštěstí taky góla nedal a šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhá půle začala stejně jako tomu bylo v první půli. Ale domácí začali být mnohem více nebezpeční a v 54. minutě dali úvodní gól zápasu. Kdy útočník domácích si velice šťastně obhodil našeho stopera a když šel z úhlu na Míčka, tak ho prostřelil mezi nohy. Inkasovaná branka nás měla nakopnout, ale nestalo se. Žádný extra tlak z naší strany se ještě delší dobu nekonal, ale hra se mírně vyrovnala. Od 70. minuty jsme se konečně dostali do hry a za 7 minut jsme mohli slavit první gól. Centr z pravé strany na zadní tyči našel hlavu Doležala a bylo srovnáno. Bohužel Měnín toto nepoložilo a tlačil se do útoku, kde se jim v 83. minutě podařilo opět strhnout vedení na jejich stranu po krásné ráně zpoza vápna. Nechtěli jsme si připsat první prohru v sezóně a tak jsme se natlačili dopředu a domácí nevěděli kde jim hlava stojí. Z tlaku jsme si vytvořili asi 6 gólovek, ale nepochopitelně ani jednu se nám nepodařilo proměnit a tak odjíždíme s prázdnou.

Měnín - Babice 2:1 (0:0)
Branky:
Doležal

Domácí Měnín hrál velice dobře a dal do zápasu o trochu víc než my, ale konečná remíza by zápasu slušela víc. Jelikož už jsme měli nahraný a celou jarní část jsme hráli bez ztráty kytičky, tak jsme si tuto ztrátu mohli dovolit a postupovou eufórii nám to nepokazí.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.