14. kolo - Lipovec

26.03.2017 08:33

Sestava:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Ondrášek, Kubeš, Studený, Kheil
Záloha: Kropáček, Pokruta, Hruška, Tulis
Útok: Doležal, Malíř

Střídající: Ševčík Richard (47. minuta), Hynšt (52. minuta), Polášek, Procházka.
Absence: Dobeš Jiří (zahraničí), Dobeš Jakub (zahraničí), Ondráček (stop za červenou kartu).

První poločas jsme začali velmi slušně, dobře jsme kombinovali a snadno se dostávali k vápnu soupeře. Prvních 7 minut jsme hosty vůbec nepustili na naši půlku. Větši šanci jsem ale neměli. Potom už se začali osmělovat i hosté, ale naopak náš přesun do útoku byl nebezpečnější. Po jedné z akcí Kropáček zahodil 100% šanci a všechny ostatní závary pochytal brankář Lipovce. Asi po polovině první půle jsme začali nepochopitelně otevírat obranu a hosté z Lipovce nás dvakrát varovali, kdy jejich záložník měl dvě ložené šance, ale obě nezakončil dobře. Potom se k zakončení z levé strany dostal Hruška po svém pěkném průniku, ale tvrdá střela skončila jen na břevně. Když jsme se z našich chyb nepoučili, tak přišel trest, opět neobsazení útočníci a tentokrát už jsme potrestáni, 34. minuta - 0:1. Ještě horší bylo, že za tři minuty jsme míč ze sítě tahali zase, po nenápadné střele z vápna hosté odskakují do dvoubrankového vedení - 0:2. Toto nás hodně položilo a těch deset minut do konce poločasu jsme mimo hru.

Soupeř druhý poločas pojal čistě jako bránění vypracovaného náskoku a celou dobu jen nakopával balóny dopředu a zdržoval hru jak to jen šlo. Po poločase jsme udělali dvě střídaní a změnili rozestavení, hráli jsme na tři obránce a tři útočníky. Tato taktika nebyla špatná a po celý druhý poločas máme menší převadu s náznaky mírného tlaku. Hosté hrozili jen z brejků do naší úplně otevřené obrany. Během poločasu máme několik tutových šancí na vstřelení branky, ale hodně spalujeme. Nepodařilo se nám využít ani nabídnutého pokutového kopu, který je nutno dodat byl pro hosty velice přísně odpískán. Hosté si zkušeně dokráčeli ke třem bodům, kdy takticky dotáhli utkání do konce.

Babice - Lipovec 0:2 (0:2)

V obraně děláme chyby a v útoku nám chybí pěkná finální přihrávka. Nebudem věšet hlavy, přes týden potrénujem a v sobotu hurá do Jedovnic zabojovat o první jarní body.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.