13. KOLO - ŽELEŠICE

02.11.2015 17:17

Ve 13. kole jsme zavítali do Želešic. Domácí se nacházejí na spodku tabulky. To ovšem nemění na tom, že se jedná o ambiciozní tým, který se každý rok drží na špici tabulky. Do našich karet nahrávalo vyloučení z minulého kola, takže se domácí museli obejít bez dvou hráčů ze základní sestavy.

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Studený, Hynšt - Kropáček, Hruška, Doležal, Pokruta - Dobeš Jakub, Kučera

Střídající: Dobeš Jíří, Ondrášek, Novohradský, Kubeš, Černý

Zápas začal v naší režii. Hned z první vážné šance se kopala penalta. Kučera si zaběhl za obránce a po faulu domácího brankaře se kopala penalta. K ní se postavil Robin Hynšt a bohužel jí nedokázal proměnit. Trochu jsme polevili a museli jsme hasit několik standardek, který domácí zahrávali velice dobře. Z toho nás vysvobodil Doležal, když po výborném centru Pokruty hlavičkoval přímo mezi nohy 0:1. Potom jsme prakticky celý poločas kontrovali a přidali další branky. Kučera utekl domácí obraně a po kličce golmanovi dává na 0:2. O 3 minuty tentýž hráč si za vápnem všiml vybíhajícího brankaře a povedeným lobem zvyšuje už na 0:3. Poslední branku v poločase přidal Hruška, když potáhl přes půl hřiště míč, nahrál Kučerovi jehož střelu brankař vyrazil k Hruškovi a ten upravuje poločasové skóre na 0:4. V úplném závěru se nechal domácí hráč hloupě vyhodit po sprše nádavek k hlavnímu rozhodčímu.

Do druhé půlky jsme vstoupili katastrofálně. Naši zadáci si hráli s míčem tak dlouho, dokud to neztratili a následně faulovali. Toho domácí využili a snížili na 1:4. Poté přišel chaos. Organizace hry vůbec neodpovídala hře z prvního dějství. Domácí i přes početní nevýhodu dobře kombinovali a stříleli ze středních vzdáleností, ale naštěstí vše mířilo vedle. I přes špatnou hru jsme si dokázali vytvořit 3 tutové šance. V první Kučera trefil z metru hlavou tyč. Ve druhé Doležal nedokázal z blízky prostřelit golmana, a když Kučera neproměnil svůj nájezd, tak utkání skončilo 1:4.

Želešice - Babice 1:4 (0:4)
branky: 2x Kučera, Hruška, Doležal

Prokletí v Želešicích jsme dokázali zlomit a po několika letech jsme zde urvali všechny 3 body. Nicméně domácí předvedli ve druhém poločase sympatický výkon. V posledním kole doma přivítáme Měnín.

V sestavě kola máme dvoji zastoupení. Hlasovat můžete ZDE!