Brankář: Míček
Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt, Ondrášek (35 minut)
Záloha: Starý, Hruška, Doležal, Dobeš Jiří
Útok: Trávníček (51 minut), Malíř (60 minut)

Střídající: Beránek (35. minuta), Dobeš Jakub (51. minuta), Kropáček (60. minuta)
Absence: Studený (zranění kotníku), Kheil (práce), Pokruta (stop za červenou kartu), Kubeš, Sehnal, Procházka

Začátek zápasu začal za mírně příznivějšího počasí, než co panovalo před zápasem, ale i tak nám to vůbec nevyhovovalo, navíc po čtvrt hodině se zase vrátila fujavice s hustým deštěm. Hráli jsme sice po větru, ale nebyla to pro nás výhoda, první poločas jsme herně, ani výsledkově nezvládli. Propadli jsme takřka na všech postech, nedokázali jsme kombinovat, ani stíhat nákopy. Domácí se prosadili z trestného kopu a poté ještě jednou z brejku. Poločasový stav 2:0.

Druhý poločas už jsme se dali dohromady, začali jsme hrát více po zemi a více riskovali i v obraně. Toto nám neslo ovoce, dokázali jsme si tvořit šance. Jakub Dobeš, který dorazil později větral domácí obranu a dokázal v 65. minutě snížit. Za pět minut později jsme vyrovnali, ale pomezní rozhodčí si vymyslel ofsajdové postavení Pepy Doležala, tak gól neplatil. V 75. minutě se podruhé prosadil Dobeš a už bylo vyrovnáno 2:2. Nepodařilo se nám vstřelit třetí branku a tak přišel trest, když se domácí prosadili přímo z rohového kopu, když míč vzal vítr a zapadl přímo do šibenice. Už jsme měli jenom 10 minut a už jsme se nedokázali do zápasu vrátit.

Vysočany - Babice 3:2 (2:0)
Branky:
2x Dobeš Jakub

Počasí bylo šílené, silný vítr, déšť a místy i malé kroupy. Podle nás se měl zápas přerušit a ukončit.