13. kolo - Podolí B

29.10.2018 17:23

Sestava: Hynšt - Procházka, Lokaj, Kubeš, Macháček - Černý, Kropáček, Dobeš Jiří (Sehnal), Tajnai - Ondrášek (Hruška), Malíř (John)

Zápas jasně v našich rukách, prvních deset minut jsme hosty nepustili na naši polovinu. Tlak se nám nedařilo přetavit v branku. V druhé desetiminutovce i hosté ohrozili naši branku. V 21. jsme konečně dali branku, Ondrášek potáhl míč po levé straně a dostal ho do vápna, tam se k odrazu dostal Tajnai a dělovkou pod břevno nedal brankáři šanci. Do konce poločasu jsme byli lepším mužstvem, ale nedařilo se nám přidat další branku. Ta přišla až v 44. minutě, kdy Ondrášek potáhl míč po levé straně a krásnou přihrávkou přes vápno našel před prázdnou bránou opět Tajnaie, který se nemýlil podruhé.

Druhý poločas jsme trochu vypadli z role a dali hostům zbytečně moc prostoru, ovšem nejlepší odpověď na naše hrušší místo byl gol, ten vstřelil v 63. minutě Sehnal. Černý vyslal za obranu Malíře, který opět nahrávkou po zemi do vápna našel nabíhajícího Sehnala a ten pěkným skluzem uklidil k tyči. Čtvrtou branku přidal Hruška po pěkné nahrávce do vápna od Tajnaie. Když jsme přešili i několik závarů hostů, tak jsme mohli slavit jasnou výhru 4:0 a náš nový brankář i první vychytanou nulu.

Babice B - Podolí B 4:0 (2:0)