13. kolo - Kobylnice

13.05.2018 19:42

První poločas jasně v naší režii, kontrolujem míč a dobře kombinujem, bohužel finální přihrávky se nám nedaří a tak nemáme tolik šancí. V 23. minutě se prosadil střelou na první tyč Sehnal, po pěkném přiťuknutí od Johna. Kobylnice za celý poločas měli jedinou šanci, ale zato byla nebezpečná, po závaru ve vápně se ke střele dostal záložník domácích a Majerník se vyznamenal krásným zákrokem u tyče. Měli jsme hodně rohů a trestných kopů, ale nedařilo se nám je dobře rozhrávat, proto poločas končí pouze jednobrankovým rozdílem.

Druhý poločas domácí prostřídali pár hráčů a zdálo se, že je to posílilo a tak se hra dost vyrovnala. Bylo to také způsobeno tím, že domácí ihned po poločase vyrovnali po rohovém kopu. Hrálo se dost nahoru dolů, trochu klidu nám vrátil Jirka Macháček, který vystihl rozehrávku domácích a z 30 metrů přeloboval vyběhnutého brankáře - 1:2. Dále se pokračovalo v divokém tempu, kde obě mužstva pořád hrozila. Deset minut před koncem se po ose Malíř - Ševčík - Černý poslední jmenovaný prosadil, když po pěkných nahrávkách z první šel sám na brankáře - 1:3. I tentokrát nám došla u konce síla, ale už jsme zápas neztratili jako v Blažovicích. 

Ubojovaný zápas, ale velmi důležité body. Náš konkurent o čelo tabulky ztratil v Opatovicích a tak se nám dýchá o trochu lépe. Teď nás čekají dva domácí zápasy a je důležité se na ně dobře připravit.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.