12. KOLO - IVANČICE B

26.10.2015 18:18

V neděli po poledni k nám přijelo mužstvo z Ivančic. Už od začátku bylo avizováno, že je posíleno několika hráči z jejich A-mužstva, na které jsme museli dávat speciální pozor. Trenér fanatik Mára poskládal tuto sestavu:

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Studený, Hynšt - Kropáček, Hruška (86 minut), Doležal (85 minut), Pokruta - Kučera, Dobeš Jakub (75 minut).

Střídající: Ondrášek (75. minuta), Novohradský (85. minuta), Dobeš Jiří (86. minuta)

První poločas začal aktivně z obou stran. Od prvních minut bylo jasně vidět, že obě mužstva jsou dobře připravená a mají kvalitu. Příležitosti se tvořily na obou stranách, ale domácí se dostávali více do vápna soupeře. V 25. minutě šel Kučera z boku a vyslal tvrdou střelu přímo na brankáře, který míč vyrazil na vápno, odkud ho do šibenice uklízí Kropáček - 1:0. Gól domácí nastartovat a zapnuli ještě více. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a Kučera se řítil sám na brankáře, jeho lob šel mimo bránu. Hosté také zahrozili, když jejich záložník se lehce dostal až k vápnu, odkud vyslal nebezpečnou střelu, která byla ještě tečována a skončila těsně vedle tyče přihlížejícího brankáře domácích. Celý první poločas se hrál pohledný fotbal, další gól už však nepadl.

Do druhé půle hosté vysunuli svoje nejlepší hráče do ofenzívy a hned to bylo znát. Kombinacemi na středu hřiště dostávali ze hry hráče domácích, kteří se bezmocně zatahovali ke svému vápnu. Hosté sice měli mírný tlak, ale s tím také otevřená zadní vrátka, čehož využil v 55. minutě Jakub Dobeš a proběhl od půlky sám až za obranu, dále okolo brankáře a dává do prázdné - 2:0. Kdo by čekal, že hosty toto položí, tak se hrubě spletl. Hosté se natlačili na polovinu domácích a krásnými kombinacemi se snažili dostat do vápna a k zakončení. Po jedné takové nádherné akci se prosadili, narážečka z jedničky a přesná střela - 2:1. Domácí přidali v obraně a lépe dostupovali hráče ve středu hřiště, čímž se vyhnuli další inkasované brance. Otevřená obrana soupeře to je požitek pro Babické útočníky, během deseti minut dal Kučera dvě branky a poslední přidal i střídající Ondrášek - 5:1. 

Babice - Ivančice "B" 5:1 (1:0)

Zápas byl nad úroveň okresního přeboru, hrál se důrazný a pohledný fotbal. Domácí brankář předvedl několik výborných výběhů a zamezil tak snížení ze strany hostů. Hosté z Ivančic si bůra za předvedenou hru opravdu nezasloužili, ale takový je fotbal. Zbraslav znovu šťastně vyhrála a tak pořád Babice ztrácí 2 body.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.