Brankář: Míček
Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt, Ondrášek
Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Dobeš Jiří (76 minut)
Útok: Dobeš Jakub, Malíř (52 minut)

Střídající: Trávníček (52. minuta), Kubeš (76. minuta), Sehnal, Beránek, Procházka, Novák
Absence: Studený (zranění kotníku), Kheil (nemoc), Pokruta (stop za ČK - ano zase)

Zase jsme začali zápas dobře a už ve 4. minutě vstřelili vedoucí branku, když Kuba Dobeš vyvezl od rohového praporku míč, nahrál na vápno bráchovi a ten prostřelil po zami na zadní tyč - 1:0. V prvním poločase jsme jinak už moc nepředvedli, hodně jsme se bránili. Dávali jsme hostům moc standardních situací a mohli zahrávat spousty rohů, naštěstí se nám je podařilo všechny ubránit a tak jsme do kabin šli s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas jsme opět začali dobře, v 50. minutě se nám podařilo navýšit náskok. Malíř zahrál trestný kop prudce při zemi do skrumáže, kde míč usměrnil do brány Ondráček - 2:0. Moc dlouho nám radost nevydržela, za minutu po našem gólu Míčkovi vypadl míč a po asi pět zblokovaných dorážkách se hostům na pošesté podařilo dostat míč do brány - 2:1. Do konce zápasu už to byl boj, nákopy od obou mužstev, hodně soubojů, hosté nás dokázali zatlačit. My jsme měli několik velice nadějných brejků, ale vždycky uděláme malou nepřesnost, nebo nám chybí trochu štěstí. Když hosté z tlaku nedokázali vyrovnat, tak jsme my v poslední minutě už konečně využili brejk, Kuba Dobeš utekl po křídle všem a předložil do vápna Trávníčkovi, který si zpracoval a posouvá míč těsně okolo brankáře - 3:1.

Babice - Čebín 3:1 (1:0)
Branky:
Dobeš Jiří, Ondráček, Trávníček

Velice náročný zápas, který se nám podařilo ubojovat a dělíme se o první místo v tabulce s Rájcem a Pačlavicemi. Pochvalu zaslouží hlavní rozhodčí pan Kopřiva, který se nenechal rozhodit nářky ani jednoho mužstva a v pohodě ukočíroval toto tvrdé utkání.