12. kolo - Bohdalice

20.10.2019 11:33

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Dobeš Jiří (Sehnal), Pokruta, Tajnai, Ondrášek (Malíř) - Hruška (Kratochvíl), Kučera

1. poločas - hosté drží více míč, ale kombinací se nedokážou dostat do tutové šance, my si po brejcích vytvoříme hned několik šancí, ale bohužel jsme neproměnili. Jednu tutovou šanci nachystáme i hostům, ale hráč Bohdalic tváří tvář proti Míčkovi bránu netrefil.

2. poločas - hra vypadá dost podobně, hosté se snaží kombinovat, my radši volíme jednodušší přechod do útoku. V 55. minutě po centru Tajnaie z levé strany si obránce hostí dává parádního vlastence - 1:0. Za deset minut odkakujem na rozdíl dvou branek, když na centr Pokruty z trestného kopu ze strany naběhne Studený, je nutno dodat, že brankář hostí totálně zaspal na brankové čáře a tak Ziky dával gola asi z dvou metrů. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a nedovolili soupeři prakticky žádnou tutovou šanci v pokutovém území, pouze se snažili ostřelovat Míčka z větší vzdálenosti.
1:0 vlastní as. Tajnai
2:0 Studený as. Pokruta

Babice - Bohdalice 2:0 (0:0)
Branky:
vlastní, Studený

Celkově náš výkon nebyl kvalitní, ale bojovností v obraně jsme dokázali neinkasovat a něco ve předu tam spadlo, tak bereme tři body. Příští týden v Čebíně musíme zabrat a ukázal lepší hru.