12. kolo - Blažovice

26.10.2014 18:15

Od sobotního zápasu béčka zůstalo pochmurné a studené počasí. Soupeř z Blažovic postoupil do OP z druhého místa a zatím okupuje poslední příčku tabulky, takže úkol zněl jasně, tři body.

Sestava: Míček - Ondrášek, Tulis, Ondráček, Hynšt - Pospíšil, Studený, Doležal, Hruška - Dobeš Jakub, Kučera Martin.

Střídající: Kučera Tomáš, Kratochvíl Jan, Papež.

Od začátku zápasu jsme měli převahu, pevná obrana a průniky po křídlech, to byla naše hra. Nejdříve jsme neproměnili několik moc dobrých šancí, ale pak už jsme zaskórovali. Kučera prošel z levé strany do vápna, udělal kličku do středu a prostřelil všechno - 1:0. Další gól na sebe nenchal dlouho čekat, Kučera opět z levé strany, navádí si míč na vápně na střelu, nikdo mu nebránil, tak vypálil na první tyč - 2:0. Třetí gól měl něco speciálního, Dobeš vystřelil z úhlu, golman vyrazil a Studený o brankáře posílá míč do sítě - 3:0. Blažovice si vypracovali pouze pár šancí, naše mužstvo bylo mnohem nebezpečnější. Kučera do poločasu dokončil hattrick, otočil se okolo obránce a pelášil sám na golmana a posílá míč po zemi k tyči - 4:0. V tuto chvíli se ozvali i hosté. Kučera držel míč dlouho a tak daroval míč dotírajícímu protihráči a valil se rychlý brejk tři na dva v podání hostů, ti tuto situaci zahráli výborně a snižují - 4:1. Do poločasu měl ještě tutovku Pospíšil, ale pouze napálil z pár metrů břevno.

Do druhé půlku jsme museli kvůli zranění udělat dvě změny. Kučera Tomáš za Hrušku a Kratochvíl Jan za Hynšta. Začátek poločasu jsme začali trochu ospale, hosté se dostali trochu více do hry. Po hluší dvacetiminutovce, kdy se hra trochu vyrovnana, jsme zase začali hrát. Útočilo se po křídlech i středem, po jednom centru z pravé strany zahrál hráč hostí rukou, hlavní sudí píská penaltu. Penaltu zahrával Ondráček a trefil se přímo do šibenice - 5:1. Měli jsme několik dalších šancí, ale další góly zatím nepřinesly. Po průniku Kučery do vápna přišel skluz pod nohy a další penalta. K penaltě byl donucel Pavel Pospíšil, který měl premiéru v Áčku, a tak se hodilo, aby si připsal i první gól, desítku proměnil po zemi k tyči - 6:1. Poslední gól zápasu přidal Jakub Dobeš, když naznačoval přihrávku, ale pak prošel sám středem hřiště, udělal kličku i golmanovi a zakončuje do prázdné - 7:1.

Babice - Blažovice 7:1 (4:1)

Branky: Kučera Martin 3x, Studený, Ondráček, Pospíšil, Dobeš Jakub.

Tento zápas jsme narazili na nejslabšího soupeře podzimní části. Příští kolo jedem do Oslavan, kde musíme navázat na remízu z Bitýšky.