12. kolo - Blažovice B

25.10.2014 18:02

Na víkend se rapidně ochladilo a tak bylo zapotřebí vyměnit pívo za svařák. Sestavu doplnil klíčový obránce A mužstva Ondráček.

Sestava: Ševčík Michal - Černý, Lokaj, Kratochvíl Jakub, Tulis - Ondrášek, Knapek, Ondráček, Hynšt - Papež, Ševčík Petr.

Střídající: Ondrášek Tomáš

Zápas začal v naší režii, dobře jsme kombinovali a hráli po křídlech. Jako první se prosadil Lála, nově známější jako Lafata, po krásné akci do křídla Papež poslal míč prudce na malé vápno, kde se zjevil sám Lála a uklízí do prázdné - 1:0. Další gól byla lahůdka, Ševa rychle vykopl dlouhý míč za obranu hostů a Jurry se valil sám na brankáře a k překvapení všech zakončil přesně k tyči - 2:0. Závěr pvní půle byl trochu v režii hostů, nám se nedařilo držet míč a hra se více vyrovnala. Stav se ale už nezměnil a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Do druhé půlky jsme nastoupili ještě hůř, než jsme skončili první. Riskantní kombinace vzadu a Jurry nabídl tutovku hostujícímu útočníkovi, který trefil housle Ševovi - 2:1. Soupeř si ještě vytvořil pár slibných šanci, ale pak jsme zase začali hrát my. Golman hostů vyrazil míč na hranici vápna a nestihl si pro něj dojít, sebral ho Černý, narazil Papežovi, který z první nacentroval do malého vápna, kde stále chyběl vyběhnuvší brankář, Lála se zkušeně ve stylu karate zbavil dvou obránců a Hynšt pohodlně uklízí do prázdné svatyně - 3:1. Hosté hrozili z rychlých brejků, ale nepodařilo se jim znova dotáhnout na rozdíl jedné branky. Nám se gól podařilo dát, trestňák z dvaceti špičkově zahrál Kef, když obstřelil golmana při zemi k tyči - 4:1. Ještě jsme dovolili hostům jeden zápis do kolonky střelců, trestuhodně jsme nechali hráče projít mezi třema do vápna, kde otřel střelu o obránce, pak o tyč a gól - 4:2. Hlavní sudí pan Zahradník píská do píšťalky a zápas končí. 

Babice "B" - Blažovice "B" 4:2 (2:0)

Branky: Ševčík Petr (Lála), Ondrášek Jiří (Jurry), Hynšt Robin(bez přezdívek), Knapek Petr (Kef)

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

pohled předsedy:

 

     Zápas začali lépé domácí , kteří se ujali vedení  brankou znovuzrozeného kanonýra Petra Ševčíka , jehož pěkným centrem vyzval ke skórování Honza Papež .Poté začali vystrkovat  růžky hosté kteří se hezkým technickým fotbalem dostávali do blízkosti domácí branky . Obrana domácích mnohdy se štěstím odolávala a co nezvládla vyřešil s přehledem Michal Ševčík hájící domácí svatyni .Při jednom z protiútoků uprchl blažovickým rychlonohý  Džury a s potřebnou dávkou štěstí zvýšil náskok našeho béčka na 2:0.Zbytek zápasu přes mírnou optickou převahu hostí se skore neměnilo . Ani druhý poločas se obraz hry příliž neměnil , hosté dobře kombinovali a podařilo jim vstřelit Bílkem kontaktní gól . Naštěstí domácí Robin Hynšt vrátil poměrně rychle náskok dvou branek , když zavěsil z blízka pod víko . Poté obstřelil lišácky zeď z trestńáku nestárnoucí Petr Knapek o výsledku bylo prakticky rozhodnuto . Jeden z nejlepších hráčů hostujícího týmu Bílek snížil v posledních okamžicích zápasu na konečných 4 : 2 .Hosté překvapili běhavým technickým fotbalem domácí zase řadou školáckých chyb . Zásluhou obou týmů se zápas líbil . Dnes to je v neděli se střetnou áčka obou klubů .

 

Babice“B“  -  Blažovice“B“ 4:2 (2:0)         

   Josef Ševčík

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.