11. kolo - Žatčany

20.10.2014 13:42

Dopolední termíny v neděli nejsou pro naše mužstvo vůbec příjemné a vždycky je to ještě na hřišti těžkých soupeřů. Zvládli jsme přijet včas, dokonce tak brzo, že na hřišti nebyla žádná lajna. Trávník vypadal, že je pokosen a né posekán. Dříve to bývalo úsměvné, ale teď už to je mrzuté.

Sestava: Ševčík M. - Černý, Tulis, Lokaj, Ondrášek J. - Pospíšil, Knapek, Hynšt, Kousalík - Papež, Ševčík P.

Střídající: Buřík, Ondrášek T.

Začali jsme zápas hrozně a to se nás drželo celý první poločas. Nedařilo se nám si nahrát, ani zpracovat míč. Celou dobu hráli domácí. Vytvořili si hodně dobrých a hodně tutových šancí, poločas bez branek zůstal jen díky výbornému Ševovi a také díky bezzubosti domácích útočníků.

Do druhého poločasu jsme zkusili taktickou změnu a ta se osvědčila tak dobře, že jsme dostali za 3 minuty dva góly - 2:0. Vrátili jsme to zpět a už to zase vypadalo trochu jako fotbal. Podařilo se nám snížit, když na centr Tulise neohroženě naskočil Lála a o golmana hlavou zaskóroval - 2:1. Domácí pořád měli šance a ty musel hasit stále výborný Ševa. U konce zápasu jsme všechno vrhli do útoku a měli jsme pár šancí na vyrovnání. Ale klasické nedáš-dostaneš se zase přeneslo do praxe, v devadésáte jsme z brejku dostali branku na 3:1.

Žatčany - Babice "B" 3:1 (0:0)

Branky: Ševčík P.

Soupeř určitou kvalitu měl, rozhodně si dokázal mnohem lépe poradit s terénem než my, ale letos už jsme narazili ve IV. třídě na lepší soupeře.