Obrana: Ševčík, Hynšt (66 minut), Ondráček, Ondrášek
Záloha: Starý, Pokruta, Doležal (90 minut), Hruška
Útok: Malíř (90 minut), Dobeš Jakub

Střídající: Beránek (66. minuta), Sehnal (90. minuta), Procházka (90. minuta)
Absence: Studený (zranění kotníku), Míček (zranění prstu), Kheil (zaměstnání), Trávníček (oslava)

Opět nám vyšel začátek zápasu a opět to byl Jakub Dobeš, po rohovém kopu a závaru ve vápně se k míči dostal Dobeš a dokázal ho z malého vápna dostat do branky - 0:1. Ve 12. minutě domácí vyrovnali také po rohovém kopu, když jsme nezvládli obsadit hráče na první tyči - 1:1. Celkově byl první poločas hodně rozkouskovaný, velký počet faulů nedovoloval skoro žádnou kombinaci. Obě mužstva měla dost závarů a šancí, ale do konce poločasu už branka nepadla.

V druhé půli jsme trochu vypadli z role a v útoku se nám nedařilo podržet míč. To ani nemuselo vadit, když v 60. minutě jsme se dostali znova do vedení. Po krásně zahrané standardce od Pokruty si na zadní tyči našel míč Ondráček a hlavou se nemýlil - 1:2. Domácí se tlačili za vyrovnáním a zápas dostal pořádný náboj, bohužel o velice ostré zákroky nebyla nouze na obou stranách, což vypovídá i počet žlutých karet, 8. Před naší bránou bylo ještě několik hodně velkých závarů, ale dokázali jsme již zápas ubránit. V poslední nastavené minutě přišlo to, co se po napjatém průběhu dalo očekávat. Pokruta po odkopnutí míče přišlápl na zemi hráče domácích, který neudržel nervy a našeho hráče poslal žduchnutím na zem, naši hráči mu oplatili stejně a rozhodčí vytáhl 2x červenou kartu.

Pačlavice - Babice 1:2 (1:1)
Branky:
Dobeš Jakub, Ondráček

Výborně zachytal brankář Novák, celkově jsme zápas odmakali a opět si z Pačlavic vezem tři body za výhru 1:2. Bohužel Lukáš dostal červenou kartu a byl ještě v podmínce za tu minulou, ve hře nám bude opravdu moc chybět. Příští týden k nám přijede rozjetý Čebín, tak snad potvrdíme výhrou.