11. kolo - Moutnice

17.10.2019 13:45

Do Moutnice jsme jeli s vědomím, že nás čeká extrémně obtížné utkání na hřišti prvního týmu tabulky za absence několika hráčů základní sestavy a pomoci z A-týmu, který hrál zápas ve stejný den. Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Brzobohatý – Ševčík, Knapek, Kratochvíl, Kubeš, Lokaj – Procházka (46‘ O. Buriánek), Novohradský, Kropáček, Konečný (68‘ Polášek), – T. Buriánek (46‘ Peška)

K zápasu není moc co psát. Byli jsme pod konstantním drtivým tlakem soupeře a jen díky fantastickému výkonu Brzobohatého jsme neobdrželi 5 a více branek, protože soupeř toho spálil opravdu požehnaně. Dopředu jsme s výjimkou jedné příležitosti byli absolutně nuloví a je škoda, že když už se dostaneme za stavu 1:0 pro domácí do jediné potenciální tutovky, tak z nepochopitelných důvodů nezvolíme přihrávku na úplně volného spoluhráče před bránou a místo toho sobecky volíme zakončení z úhlu. Výsledek sice nevypadá nijak hrozně, herní obraz však hrozivý byl. Jako jediné pozitivum můžeme brát fakt, že jsme si neodvezli debakl.

(Zavadil)

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.