11. kolo - Křenovice

16.10.2018 19:58

Sestava: Míček - Starý, Ondráček, Studený, Hynšt (Tajnai Daniel) - Hruška, Doležal, Tajnai Martin, Ondrášek (Ševčík) - Kučera (Malíř), Dobeš Jakub

Čekal nás zápas s posledním celkem tabulky. Po dvou nezdarech na domácí půdě nám velelo vyhrát. Do sestavy se vrací po zranění Kučera, po červené kartě chybí Trávníček. Od začátku hosty mačkáme a připravujeme si šance. Ty však znovu zahazujeme a čekáme na první gol. Ten přichází po Jurryho centru, kdy se míč pod sebe nečekaně dokutálel ke Kučerovi, který po kličce obránci dává uklidnující trefu. Do poločasu se však už neprosadíme, i vinou silného větru. Druhý poločas začínáme skvěle, hned se prosazuje Tajnai chytrou střelou placírkou z velkého vápna. Toto už byl pro hosty klíčový moment, poté už se utkání dohrávalo. Když přidal vzápětí dva goly Kučera a dovršil tak hattrick bylo jen otázkou jakým rozdílem domácí vyhrajou. Ti se ale z několika tutovek nedokázali prosadit, za zmínku stojí šance Hrušky, kdy mu nahrál i hostující brankář, ten však pohrdl.

Zápas mohl skončit větším rozdílem,hosté byli takřka neškodní. 

Babice - Křenovice 4:0 (1:0)
Branky:
3x Kučera, Tajnai Martin

Čekal nás zápas s posledním celkem tabulky.Po dvou nezdarech na domácí půdě nám velelo vyhrát.Do sestavy se vrací po zranění Kučera,po červené kartě chybí Trávníček.Od začátku hosty mačkáme a připravujeme si šance. Ty však znovu zahazujeme a čekáme na první gol.Ten přichází po Jurryho centru,kdy se míč pod sebe nečekaně dokutálel ke Kučerovi,který po kličce obránci dává uklidnující trefu.Do poločasu se však už neprosadíme,i vinou silného větru.Druhý poločas začínáme skvěle,hned se prosazuje Tajnai chytrou střelou placírkou z velkého vápna.Toto už byl pro hosty klíčový moment,poté už se utkání dohrávalo.Když přidal vzápětí dva goly Kučera a dovršil tak hattrick bylo jen otázkou jakým rozdílem domácí vyhrajou.Ti se ale z několika tutovek nedokázali prosadit,za zmínku stojí šance Hrušky,kdy mu nahrál i hostující brankář,ten však pohrdl.
 
Zápas mohl skončit větším rozdílem,hosté byli takřka neškodní. 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.