10. kolo - Žabčice

08.10.2018 16:28

Sestavy: Longauer - Lokaj, Hynšt, Kubeš, Macháček - Černý (Beránek), Kropáček, Dan Tajnai, Sehnal (John) - Hruška, Ondrášek.

Hráli jsme dobrý zápas, kdy jsme udávali tempo zápasu, bohužel se nám nedařilo využít naše šance a tak nás potřestal soupeř. Po několika rychlých návratech míče do našeho vápna dokázali hosté krásně vykombinovat naši obranu až do prázdné branky - 0:1. Naštěstí jsme ihned odpověděli, když se urval Zdeněk Hruška, pohrál si s obráncem a zakončuje k tyči - 1:1. Do konce poločasu jsme měli ještě několik šancí, ale nepodařilo se nám proměnit. Hosté hráli dobře a také si tvořili šance.

Druhý poločas jsme se snažili rychle rozhodnout, aby jsme byli více v klidu. Bohužel jsme byli trochu pod tlakem a nedařilo se nám držet míč v ofenzivní části. Žabčice měli opět více ze hry a tvořili si závary ve vápně, které se nám naštěstí dařilo odvracet, hlavně díky skvěle chytajícímu Matúšovi. V 60. minutě nám klid dodal Ondrášek, který přesprintoval obránce, navedl si míč do vápna a propálil brankáře - 2:1. Potom se hra trochu vyrovnala, ale stále jsme neměli nic v kapse, hosté hráli dobře a hodně se drali do útoku. Mnohem větší klid nám dodal John v 79. minutě, kdy svým osobitým způsobem vsítil branku. Ve vápně mu posunul míč Ondrášek, John na dlouhou nohu nasadil jesličky brankářovi a poslední bránící hráč při odkopu míče Johnalda nastřelil do noh - 3:1.

Babice B - Žabčice 3:1 (1:1)