10. KOLO - STŘELICE

12.10.2015 22:48

Poprvé se naplno ozvala zima a museli jsme vyběhnout na prochladnutý trávník, který byl ještě ke všemu bičován silným větrem. Marodka se nám trochu zůžila a tak jsme mohli naplno využít skoro všechny.

Sestava: Míček - Ševčík (82 min), Ondráček, Studený, Hynšt - Kropáček (80 min), Hruška, Doležal, Pokruta (48 min) - Dobeš, Kučera.

Střídající: Ondrášek (48. minuta), Pospíšil (80. minuta) , Novohradský (82. minuta) , Kheil, Černý.

Domácí začali netradičně na spodní branku, ale vůbec je to nezaskočilo. Hned z první vážnější akce se radovali. Kučera potáhl míč od rohu k bráně a dal pěknou prostrkávačku k penaltě, kde se k míči prodral Kuba kropáček a dává na 1:0. Hosté byli právem opaření a domácí nepolevovali, obrana jim fungovala skvěle a ofenzíva ještě líp. Další pohledné akce přinášely jednu nebezpečnou šanci za druhou. Z jedné z se prosadil tradiční střelec Kučera, který dal už svůj 200. gól v Babickém A-mužstvu, když dostal nahrávku do vápna a sám před brankářem se nemýlil - 2:0. Hosté se snažili, ale zahrozili jen ze standartních situací. Domácí útočníci ukázali, že jsou při chuti a přidali další gól. Dobeš projel mezi několika hráči a výstavní střelou uklízí míč do šibenice - 3:0. Do poločasu se mohlo skóre ještě navýšit, ale nestalo se tak.

Druhý poločas už byl v podstatně menším tempu. Hned minutu po poločase musel ze hřiště Lukáš Pokruta kvůli zranění kolene. Domácí hráli pár minut o desíti a jako by je to zarazilo na celý poločas. Trochu vázla kombinace a celkové nasazení nebylo jako v první půli. Hosté chtěli této nedůslednosti využít, ale všechny jejich pokusy ze střední vzdálenosti míjely branku domácích. Babice si i přes to vytvořili několik nebezpečných závarů před brankou hostí. Výsledek zápasu uzavřel Jurry Ondrášek, který využil pěkné přihrávky Kučery a bodlem golmana propálil - 4:0.

Babice - Střelice 4:0 (3:0)

Branky: Kropáček, Kučera, Dobeš, Ondrášek.