10. kolo - Říčany

12.10.2014 08:16

Zase nás bylo pomálu a navíc dva hráči základní sestavy už odehráli celý zápas za B-mužstvo v sobotu.

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Studený, Hynšt - Kučera Tomáš, Dobeš Jakub, Doležal, Ondrášek - Kučera Martin, Hruška.

Začali jsme suprově, snadno jsme se po křídlech dostávali za soupeřovu obranu a každá akce byla nebezpečná. Hosté měli problém dostat se do nějaké golovky. Naše šance ovšem pořád končili vedle, nebo na golmanovi Říčan. Co už měli udělat mladí, musel ukázat zkušený útočník Pepa Doležal na vápně zasekl míč a obstřelil golmana technicky k tyči - 1:0. Náš tlak pořád trval a měli jsme šanci za šancí, Hruška už konečně využil svoji několikátou tutovku a doklepává míč z malého vápna do odkryté brány, po prudkém stříleném centru Martina Kučery - 2:0. Třetí gól jsme přidali do šatny, Hruška vybojoval míč, ten přebral Kučera Martin, obešel obránce a zakončuje do sítě - 3:0.

Do druhé půlky hosté pozměnili hru a dařilo se jim držet víc míč. Naše hra ztratila organizovanost a zbytečně jsme pořád nakopávali dlouhé míče. Soupeř vysunul i obránce a často nás zatlačil k našemu vápnu, lítal jeden centr za druhým. Po jednom takovém bylo sníženo - 3:1. Za této situace jsme se nesložili. Pořád jsme si tvořili šance, ale trestuhodně jsme je spalovali. V 80. minutě přišel další trest, lehký oblouk za naši obranu a záložník hostí z voleje trefuje přímo na zadní tyč - 3:2. Snažili jsme se rychle vrátit do hry, ale nedařilo se nám to a vyburcovaný soupeř stále bušil do naší obrany. Dvě minuty před koncem dostal útočník hostů dvě šance na vyrovnání po odražených balonech, první zablokoval Ondráček Roman a druhou o Romana otřel a skončila u pravé tyče. Takto utkání už skončilo, jasně ztracené body na domácím hřišti.

Babice - Říčany 3:3 (3:0)

Branky: Doležal Josef, Hruška Zdeněk, Kučera Martin

Takto takticky nezvládnout zápas doma je trestuhodné, musíme zabojovat a vyloupit hřiště Veverské Bitýšky.