10. kolo - Moutnice B

08.04.2018 18:52

První poločas jsme jasně lepší, po krásném centru Procházky se ke střele z malého vápna dostal Sehnal, míč neletěl přímo do brány, ale pomohl mu odraz od obránce, proto tento gól je klasifikován jako vlastní. Druhý gól už byl vlastní totálně, Sehnal dobře presuje rozehrávku hostů, kteří nahrávají na brankáře, tomu míč přeskočí nohu a jede do prázdné brány - 2:0. Pak jsme už dali gól přímo z naší kopačky, Ondra Rous zahrával trestný kop z půlky hřiště, který vzal vítr a zapadl překvapenému golmanovi do brány - 3:0. Do poločasu jsme dali ještě čtvrtý gól a byla to akce zápasu, možná sezóny. Po lajně potáhl míč Polášek, dává pozemi do vápna Sehnalovi, ten krásnou zidanovkou obchází soupeře, posouvá Rousovi, který posadí na zadek dalšího obránce a tvrdou ranou pod břevno zvyšuje - 4:0.

O poločase jsme udělali dvě změny a tentokrát to teda na hře bylo hodně poznat. 15 minut jsme se vůbec nedostali do hry, zbytečné nákopy a zbrklá rozehrávka. Naštěstí pro nás byl soupeř opravdu slabý a tak jsme neinkasovali žádný gól,dále jsme do hry jsme poslali i další dva náhradníky. V 60. minutě vstřelil branku John po krásné průnikové nahrávce Sehnala - 5:0. Za tohoto stavu jsme měli ještě spousty nadějných akcí a šancí, ale už jsme gól nedali. Některé akce končili opravdu komicky a tak se diváci alespoň zasmáli. 

Někteří hráči ukázali, že netrénovali zbytečně a byla vidět kvalita. Ctibor v bráně opět podržel a chytl dvě tutové šance. Úterý a čtvrtek jsou tréninky, potrénujem a jdem zápas od zápasu dál.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.