24.10.2016 18:14

Sestava:

Brankář: David Sehnal
Obrana: Martin Buřík, Radek Eliáš, Petr Lokaj, Kuba Dvořáček (55 minut)
Záloha: Daniel Tajnai (66 minut), Jiří Ondrášek, Michal Tulis, Martin Černý (75 minut)
Útok: Lukáš Beránek, Jiří Dobeš (45 minut)

Střídající: David Rýznar (45. minuta), Jara Brož (55. minuta), Pavel Pospíšil (66. minuta), Robin Hynšt (75. minuta)

Hosté dojeli v hodně slátané sestavě a od první minuty bylo jasné, že budeme na hřišti kralovat. Byli jsme rychlejší a techničtější, nutno podotknout, že na hodně postech i o dost let mladší. Zápas se vyvíjel dobře a do poločasu jsme nasbírali šestibrankový náskok. Hosté se několikrát dostali k našemu vápnu a dokázali si vytvořit střelecké pokusy, naštěstí mimo bránu.

Druhý poločas poslali hosté na hřiště další mladší posilu, která se dotrousila během hry do Babic. A bylo to trochu znát. Už jsme nedokázali tak rychle sázet góly jako v prvním poločase. I přes to, to bylo v 60. minutě 8:0. Ale to bylo z naší strany všechno. Měli jsme moc nadějných brejkových situací, kdy hostující záloha úplně propadla, ale zahráli jsme je dost zbrkle. V 70. minutě se podařilo hostům vstřelit čestný gól, kdy po krásném centru na zadní tyč se hlavou prosadil útočník Kobylnic. Do konce zápasu už se nic nestalo a tak zápas končí skóre 8:1.

Babice B - Kobylnice 8:1 (6:0)
Branky:
2x Beránek, 2x Ondrášek, 2x Černý, Tulis, Dobeš Jiří

Výsledek vypadá velmi slibně, ale hosté přijeli v opravdu nekonkurenceschopné sestavě a koledovali si o výprask mnohem větší. Kdbychom dostali klid na kopačky a strkali si míče v klidu po zemi, museli jsme soupeře uběhat a nasázet jim alespoň pověstnou desítku.