Brankář: Novák
Obrana: Eliáš (Hynšt), Kubeš, Lokaj
Záloha: Starý, Hruška, Rous (Buřík), Kropáček, Tajnai (Malíř Jan)
Útok: Beránek, Valuch (Malíř Mirek)

Tyto změny jsme udělali v polovině prvního poločasu, do druhé půle nastoupila opět stejná základní sestava a změny po 20 minutách byly podobné.

Díky chřipkové epidemii jsme měli velkou marodku a zalepili jsme mezery hráči z áčka, nebo úplnými nováčky. Zápas se začal totálně bez tempa, ani jedno mužstvo moc neběhalo a jen se tak pochodovalo z jedné strany na druhou. Postupem času se tempo zvyšovalo, kvalita ovšem ne, ale na první zápas bylo asi moc velké očekávání. První branku vstřelili Mělčany. Nám se po prostřídání 4 hráčů v prvním poločase podařilo dostat více do hry a měli jsme hodně šancí, jeden gol nam nebyl uznan pro ofsajd, ktery se těžko dokazoval, při absenci pomezních rozhodčích. Další branka po dorážce Beránka z malého vápna už nám uznána byla a tak poločas skončil 1:1, ale to jen díky skvěle chytajícímu Tomovi Novákovi, který vylapal šance Mělčan.

Druhá půle začala obdobně jako první, nedařila se kombinace, nevracení se do obrany a Mělčany mají navrh, to znamenalo, že za pět minut Mělčany opět vedly. Po nějaké době jsme se zase začali dostávat do hry a hra se vyrovnala, ale i tak jsme inkasovali potřetí, kdy naše totální vykašlání se na návrat do obrany znamenalo, že si dva hráči Mělčan několikrát nahráli na malém vápně a pohodlně skorovali do odkryté půlky branky. Od této části zápasu jsme se pomalu pořád zlepšovali a přebírali otěže zápasu. Měli jsme hodně šancí a hodně pokusů za vápnem, ovšem všechny úplně mimo bránu. Snížit se nám podařilo kuriozně, když se Hynšt snažil z levé strany o prudký centr a ten nečekaně zapadl na zadní tyči do šibenice. I když jsme se hodně snažili a posledních 10 minut měli velký tlak, tak ani na vyrovnání to nestačilo. Naopak jsme málem inkasovali z brejků soupeře do naší odkryté obrany.

Babice B - Mělčany 2:3 (1:1)
Branky:
Beránek, Hynšt

Přístup některých hráčů rozhodně nebyl příkladný a je potřeba do dalšího zápasu dát mnohem více. Zápas nám něco dal, něco ukázal a částečně splnil svůj účel, za dva týdny bychom měli hrát další zápas proti Hrušovanům a tam teda musíme už ukázat více z našeho fotbalu.