1. kolo - TVAROŽNÁ

21.08.2016 01:45

První zápas B-mužstva. Přijela k nám Tvarožná, domácím divákům se představila dvojice nových hráčů.

Zahajovací sestava: Lokaj Martin - Černý Martin, Lokaj Petr, Eliáš Radek, Kozel Adam - Pospíšil Pavel, Tulis Michal, Novohradský Jiří, Tajnai Daniel - Hynšt Robin, Rýznar David.

Ze střídačky naskočili: Beránek Lukáš, Dvořáček Jakub, Buřík Martin, Ondrášek Tomáš

První poločas totální zmar, fatální chyby v rozehrávce, nedůraz, nedůslednost a soupeř po půl hodině hry vedl 0:3, my jsme měli jeden pokus na bránu a to byla jen prdlavka. Zamíchalo se dvakrát sestavou a trochu se to zlepšilo, ale zase jsme dostali gola z rohového kopu. Poločas skončit pro nás hrozným skóre 0:4.

Do druhé půle jsme opět zatočily sestavou a provedly dvě střídání. Do útoku se dostal nováček Beránek a začal větrat obranu Tvarožné. Hosté, ale neváhali a po naší hrubé chybě nám přidali pátý kus do naší sítě. Opravdu už jsme se museli sebrat a začít hrát, to se povedlo, hra se vyrovnala a ukázali jsme, že fotbal hrát umíme. Vytvořili jsme si spoustu šancí a závarů. Až v poslední desetiminutovce se nám podařilo snížit, vybojovaný míč na středu, Beránek pelášil sám na stopera hostí, pěknou kličkou ho oklamal a pod nohama brankáře snižuje a zaznamenáváme čestný gól.

Babice B - Tvarožná 1:5 (0:4)

Branka: Beránek