1. kolo - Střelice

11.08.2014 17:52

V prvním kole fotbalového ročníku 2014/2015 jsme doma přivítali ambiciozní tým ze Střelic. Počasí oproti předchozímu dne vyšlo nádherně a i díky předzápasu Ochoz - Zakřany přišlo na zápas velký počet lidi.

 
Sestava: Ševčík Michal - Novohradský, Kubeš, Ondráček, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Hruška, Ondrášek - Dobeš, Doležal 
 
Střídající: Ševčík Richard, Papež, Dobeš Jiří, Hynšt Robin, Černý
 
 
Utkaní začalo opatrně a čekalo se víceméně na chybu. Tu ale hned vyrobil Novohradský, když mu přihrávku vystihl hostující útočník, který pelášil sám, ale nedokázal prostřelit Ševčíka. Hrál se víceméně nakopávaný fotbal s pár šancemi. Tu naši první měl Hruška, když po standardce se k němu odrazil míč a bodlem z metru trefil pouze golmana. Kromě pár střel z dálky už k vidění nebylo, takže poločas utkání 0:0
 
V druhé půlce se hrál velice podobný fotbal. Tvrdý a bojovný. Přesto jsme soupeře lehce přehrávali a vytvořili si pár slibných příležitosti. Po krásné invidualní akci Dobeš trefil levačkou pouze břevno. Ihned přišla šance Hrušky, když po rohovém kopu přestřelil branku. Asi v 70 minutě vše nasvědčovalo bezbrankové remíze, bohužel jsme propadli v obraně a po centru ze strany se ocitl hostující hráč uplně sám před Ševčíkem a po zemi ve skluzu překonává naši svatyni 0:1. Ihned vyrovnat mohl Doležal, ale s jeho střelou z vápna si golman poradil. Když už se blížil konec zápasu, náš první bod vystřelil nejmíň očekávaný střelec. Jiří Studeny, který má průměr 1 gol za sezonu napřáhl za vápnem a jeho dělovka se od břevna dostala až za hostujícího golmana 1:1. Tím splnil svůj letošní limit a usedl na trun nejlepšího střelce Babic. Zápas tedy skončil zaslouženou remizou 1:1.
 
 
Zápas byl po fyzické strance velice dobrý. Pokud k fyzičce přidáme i potřebnou kvalitu, dobré výsledky se dostaví. V příštím utkání jedem do Želešic. 
 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.