1. kolo - Rájec

05.11.2018 17:23

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt (Beránek) - Hruška, Tajnai, Doležal, Ondrášek - Kučera, Dobeš Jakub (Malíř)

Zápas jsme začali katastrofálně, když už ve 2. minutě jsme se nechali trestuhodně vymíchat útočníkem Rájce, který potom šťastně prostřelil naše dva hráče i Míčka stojící v malém vápně. Celý první poločas jsme měli mírnou převahu a vytvořili jsme si i nějaké šance, hosté se díky našim chybám dostali také k několika šancím, ale celkově jsme byli o malinko lepší.

Druhý poločas se náš tlak vůbec nekonal, nedokázali jsme si vytvářet šance a v 54. jsme inkasovali podruhé, když ve vápně opět stejné útočník šikovně tečoval střelu letící zpoza vápna. Pár minut po druhé brance musel střídat Kuba Dobeš, když byl nehezky dohrán a ohneslo to jedno z jeho žeber. Dalších 15 minut jsme se nedokázali vůbec dostat do tutové šance, hosté z brejků hrozili. Náš tlak se začal stupňovat až v poslední čtvrhodince, ale nedařilo se nám propálit dobře chytajícího brankáře hostů. Snížit se nám podařilo až v první minutě nastavení, což bylo příliš pozdě. O naši jedinou branku se postaral Malíř.

Babice - Rájec 1:2 (0:1)
Branka:
Malíř

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.