1. kolo - Moutnice

07.11.2018 07:34

Bída, děs a zmar. Takto by se dal charakterizovat poslední zápas našeho béčka, který jsme sehráli v neděli na hřišti předposledních Moutnic.

V zápase jsme si nedokázali poradit s přestárlým týmem soupeře, který měl navíc problémy utkání ustát po mentální stránce. My jsme bohužel klesli na jeho úroveň ve všech aspektech. Nebyli jsme schopni rozehrát kouldnou kombinační akci, přesto jsme se v prvním poločase dostali díky dravému Dobešovi do vedení, když po standartní situaci zblízka procedil míč za záda domácího brankáře. Do konce poločasu ještě Tajnai neproměnil samostatný únik po milimetrově přesné kolmici Kropáčka a do kabin jsme tak šli s vedením 1:0.

Druhý poločas se nám vůbec nevydařil, místo hry jsme se bohužel často věnovali spíše hádkám se soupeřem a nebyli jsme schopni se dostat do tempa. Příchod Sehnala a Johna hru neoživil, naopak jsme se dostali do ještě větší křeče. V příběhu poločasu jsme dostali dva góly a další jsme už bohužel nepřidali. Prohra 2:1 tak byla hořkou tečkou za jinak slušnou první polovinou sezóny.

Za náš výkon bychom se chtěli omluvit především fanouškům, kteří se na nás byli v neděli podívat a zároveň bychom jim rádi poděkovali za vynikající podporu během celého podzimu.