Brankář: Penčák
Obrana: Lokaj, Kubeš, Procházka (55 minut)
Záloha: Polášek, Macháček, Kropáček, Dobeš Jiří, Sehnal (65 minut)
Útok: Trávníček (65 minut), Hynšt (45 minut)

Střídající: Černý (45. minuta), Oller (55. minuta), John (65. minuta), Buřík (70. minuta)
Absence: Majerník (Slovensko), Dvořáček (s rodinou)

Zápas pro nás začal opět hrozně, faul, trestňák od lajny a gól - 1:0. Po tomto gólu jsme převzali iniciativu a totálně jsme domácí zavřeli na jejich půlce, každý náš útok byl nebezpečný, bohužel se nám nedaři proměňovat šance. V 15. minutě už vyrovnáváme, využili jsme, že domácí byli vytažení na standardku, po jejich ztrátě do autu, jsme rychle vhodili a Trávníček při samostatném úniku nebyl sobec a nahrál Kropáčkovi před prázdnou bránu - 1:1. O 4 minuty později jsme se dostali do vedení, Procházka našel křižným pasem Trávníčka, který brankáře domácích prostřelil - 1:2. V první půli jsme si našli pár horších momentů v obraně, kdy jsme trochu propadli, ale domácí nedokázali využít, nebo jsme včasným vrácením míč zblokovali. Naopak domácí měli v obraně mnohem více práce, naše akce měly řád a přesnost, a taky proto jsme byli pořád nebezpeční. Bohužel je to tu pořád, podaří se nám spálit třeba šest, sedum jasných brankových příležitostí už za poločas.

Druhý poločas už tolik šancí nenabídl, domácí neměli takřka nic, kromě pár závarů a rohů. My jsme měli několik slušných akcí, ale přímo tutová tam už nebyla. Vystřídali jsme 4 hráče, ale pořád se nám dařilo pohodlně kombinovat a drželi jsme míč, což nám vyhovovalo a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Moutnice B - Babice B 1:2 (1:2)
Branky:
Kropáček, Trávníček

Moutnické hřiště bylo velice dobře připraveno a moc dobře se nám na něm hrálo, přálo to kombinační hře, kterou praktikujem. Toto byl poslední zápas podzimní části, podařilo se nám vyhrát 8 zápasů a pouze jednou jsme odešli poraženi, budeme zimovat na prvním místě.