1. KOLO - MĚNÍN

10.11.2015 07:15

Na 8. listopad panovalo krásné prosluněné počasí. Věděli jsme, že soupeř z Měnína sem přijede hrát fotbal a tak se očekával kvalitní zápas z obou stran.

Sestava: Míček - Ševčík (59 minut), Kheil, Ondráček (79 minut), Hynšt - Kropáček (78 minut), Doležal, Studený (50 minut), Pokruta (75 minut) - Kučera, Dobeš Jakub.

Střídající: Ondrášek (50. minuta), Novohradský (59. minuta), Pospíšil (75. minuta), Dobeš Jiří (78. minuta), Kubeš (79. minuta)

Zápas začal svižně a na obou stranách se tvořili šance. Domácí využívali rychlý přechod do útoku, hosté zase standartní situace. A po jedné takové se dostali hosté do vedení, golman domácích neudržel míč a Hrdý z Měnína doráží z blízkosti do brány - 0:1. Babice odpověděli hned za minutu. Kučera posunul Studenému a ten překvapivě pro všechny dostal míč po zemi do brány - 1:1. Po další čtvrthodince bylo pro domácí ještě veseleji, po odraženém míči ve vápně se znovu trefuje Studený - 2:1. Hosté v té době hrozili pouze ze standartních situací, kterých měli za první poločas docela dost. Ale domácí pokračovali v náporu na hostující branku a po centru Kropáčka se hlavou prosadil Kučera - 3:1. Do poločasu se ještě kopala penalta po faulu na Dobeše. Míč si postavil domácí Doležal a proměnil - 4:1.

Druhý poločas začal stejně svižně jako ten první. A pokračovalo se i ve střeleckých hodech. Dobeš dostal pěknou nahrávku za obranu, ustál tvrdý souboj ve vápně a dává na 5:1. Za dalších sedum minut se radují domácí zase, Kučera dostal nahrávku na půlce a prochází všechno až do brány - 6:1. Potom se zase ukázali také hosté, nejprve se nechal vyloučit hostující obránce po zbytečném kopnutí protihráče, a následně v desítí dokázali hosté snížit, kdy po chybě na vápně prostřelil domácího golmana na první tyč Janoch - 6:2. Babice to nepoložilo a stále se drali do útoku. Poslední gól zápasu vstřelil znova Kučera, když po přihrávce od Pospíšla prchnul zase obraně hostů a zvyšuje na konečných 7:2.

Babice - Měnín 7:2(4:1)

Branky: 14. Studený Jiří, 30. Studený Jiří, 38. Kučera Martin, 42. Doležal Josef (pen.), 48. Dobeš Jakub, 55. Kučera Martin, 79. Kučera Martin

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.