1. kolo - Lipovec

09.08.2020 21:15

Sestava: Míček - Ševčík (90 minut), Starý, Ondráček, Hruška (90 minut) - Sehnal, Kropáček, Pokruta (77 minut), Kozel (71 minut) - Kučera, Dobeš
Střídající: Hynšt (71. minuta), Polášek (77. minuta), Kratochvíl (90. minuta), Kubeš (90. minuta)

V první půli máme převahu, kterou v 30. minutě oslavíme gólem z penalty, náš kapitán Lukáš opět penaltu proměnil. Rozhodčí nám sebral ještě jeden pokutový kop, když Kučisovi brankář jasně podrhnul nohy. Měli jsme i další šance, ale do konce poločasu jsme již branku nedali. Domácí hrozili ze standardních situací.

Druhý poločas jsme nezačali dobře, domácí se dostali do tlaku a neustále byli okolo našeho vápna. V 76. minutě se Lipovci podařilo vyrovnat, když při trestném kopu centrovaném do vápna hráč Lipovce stáhl Kubu Starého za dres a pak měl volný prostor k tomu, aby nahrál před odkrytou bránu. Tento gól nás nepoložil, naopak jsme ožili a útočné duo Kučera Dobeš začali domácí obraně zatápět. První dvě velké šance jsme nevyužili, až v 80. minutě vybídl Kučera k samostatnému úniku Dobeše a ten prostřelil. To nám nestačilo a tak jsme se stále drali do útoku. V 87. minutě se střelecky prosadil i Kučera, když po nahrávce do vápna od Sehnala, se otočil kolem stopera a pravačkou prostřelil vše.

Lipovec - Babice 1:3 (0:1)
Branky:
Pokruta z penalty, Dobeš as. Kučera, Kučera as. Sehnal

Cenné vydřené body, ale velká kaňka je, že Lukáš Pokruta musel v 77. minutě střídat kvůli zranění kolene.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.