2. kolo - Moutnice

16.08.2021 09:18

Sestava: Brzobohatý - Ševčík, Kubeš, Sehnal, Kratochvíl, Konečný (51' Kropáček), Dvorský, Macháček, Polášek, J. Procházka (78' T. Buriánek), Menšík (81' O. Buriánek) 

Náhradníci: O. Buriánek, T. Buriánek, Kropáček 

K nedělnímu zápasu s Moutnicemi, který se hrál za úmorného vedra, nastoupilo béčko jen s minimem posil z áčka. V základní sestavě byl pouze jeden hráč, který od začátku nastoupil i v sobotu v Bohdalicích. O to větším překvapením bylo, jakým způsobem se hráči s utkáním popasovali. 

Od začátku jsme se prezentovali jako aktivnější tým, jehož síla spočívala ve velice pevném defenzivním bloku, ze kterého se nám dařilo vyrážet do útoku a válcovat soupeřovu záložní řadu. První branku vstřelila jedna z našich letních posil, šikovný štírek Milan Menšík, po skvělé přihrávce Poláška, který kombinací svého vzhledu s výkonem v prvním poločase divákům jistě připomínal nedávno zesnulou legendu, Diega Maradonu. Fantastické představení Poláška vyvrcholilo těsně před přestávkou, když se pohotově zorientoval v pokutovém území soupeře a přízemní střelou překonal skvěle chytajícího brankáře hostů. 

Ve druhém poločase jsme si vypracovali samostatný únik a několik krásných střel, které bohužel brankou neskončili. Jediný zásah přidal po pěkné týmové akci z blízka mladičký T. Buriánek po přihrávce Dvorského. 

Vítězství nám ukázalo, že i s malým počtem posil z áčka se dá vyhrát zápas a přesto, že tým Moutnic nedosahoval svých obvyklých kvalit z minulých let, se jedná o velice cenné vítězství. Za výkon je potřeba vyzdvihnout i pevnou obranu, která nedala soupeři příliš šancí skórovat. 

V neděli vzhůru do Žabčic - místa, kde se nám tradičně daří hrát slušný fotbal, bohužel však ne dělat body.

Babice - Moutnice 3:0 (2:0) 

Branky: Menšík (Polášek), Polášek (Menšík), T. Buriánek (Dvorský) 

 

Další zápas sehraje béčko Babic v Žabčicích v neděli 17:00

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.