Přehled zápasů A-mužstva v ročníku 2017/2018

kdy domácí hosté soutěž   výsledek  
30.7. 17:00 ne SK Babice FK MKZ Rájec-Jestřebí krajský pohár 5:0 (3:0)
1.8. 18:00 út SK Babice FC Medlánky příprava 2:1 (2:0)
6.8. 17:00 ne SK Babice Boskovice krajský pohár 0:1 (0:1)
13.8. 16:30 ne SK Sokol Lipovec SK Babice I.B třída 1:3 (0:1)
20.8. 16:30 ne SK Babice FK MKZ Rájec-Jestřebí I.B třída 4:3 (3:2)
26.8. 14:00 so TJ Sokol Kobeřice SK Babice I.B třída 4:2 (2:1)
2.9. 16:00 so SK Babice FK Podolí u Brna I.B třída 1:0 (1:0)
9.9. 16:00 so FC Soběšice SK Babice I.B třída 0:2 (0:1)
16.9. 15:30 so SK Babice SK Jedovnice I.B třída 2:0 (1:0)
23.9. 15:30 so SK Slavkov u Brna SK Babice I.B třída 3:1 (3:1)
1.10. 15:00 ne SK Babice SK ŽS Křenovice I.B třída 2:2 (1:1)
8.10. 15:00 ne SK Babice TJ Vilémovice I.B třída 1:2 (1:1)
14.10. 15:00 so FK Pačlavice-Dětkovice SK Babice I.B třída 1:2 (1:1)
22.10. 14:30 ne SK Babice FC Čebín I.B třída 3:1 (1:0)
29.10. 14:00 ne TJ Vysočany SK Babice I.B třída 3:2 (2:0)
4.11. 14:00 so SK Babice FC Medlánky I.B třída 0:2 (0:1)
         
25.2. 12:00 ne Brno Líšeň B SK Babice příprava* 2:0 (1:0)
10.3. 14:00 so SK Babice TJ Ochoz u Brna příprava* 4:2 (2:2)
1.4. 15:00 ne SK Babice SK Sokol Lipovec I.B třída 2:1 (0:0)
8.4. 15:30 ne FK MKZ Rájec-Jestřebí SK Babice I.B třída 3:2 (2:0)
15.4. 15:30 ne SK Babice TJ Sokol Kobeřice I.B třída 1:4 (1:1)
21.4. 16:00 so FK Podolí u Brna SK Babice I.B třída 3:1 (1:1)
29.4. 16:00 ne SK Babice FC Soběšice I.B třída 6:1 (3:1)
5.5. 16:30 so SK Jedovnice SK Babice I.B třída 2:1 (2:1)
8.5. 16:30 út FC Medlánky SK Babice I.B třída 2:0 (1:0)
12.5. 16:30 so SK Babice SK Slavkov u Brna I.B třída 5:0 (4:0)
20.5. 16:30 ne SK ŽS Křenovice SK Babice I.B třída 0:4 (0:0)
27.5. 16:30 ne TJ Vilémovice SK Babice I.B třída  
2.6. 16:30 so SK Babice FK Pačlavice-Dětkovice I.B třída  
10.6. 16:30 ne FC Čebín SK Babice I.B třída  
17.6. 16:30 ne SK Babice TJ Vysočany I.B třída  

* Umělá tráva Líšeň

SK Babice

 

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode