Přehled zápasů A-mužstva v ročníku 2019/2020

kdy domácí hosté soutěž   výsledek  
21.7. ne 17:00 SK Babice Řícmanice příprava 7:3 (4:1)
24.7. st 17:30 Jedovnice SK Babice krajský pohár 1:5 (0:2)
28.7. ne 17:00 SK Babice Šlapanice krajský pohár 4:3 (3:1)
5.8. ne 17:00 SK Babice FC Dosta Bystrc krajský pohár 1:0 (0:0)
11.8. ne 17:00 FK Černá Hora SK Babice I.B třída 1:2 (1:1)
17.8. so 16:30 SK Babice Boskovice B I.B třída 4:0 (2:0)
24.8. so 16:30 FC Medlánky SK Babice I.B třída 3:2 (2:1)
31.8. so 16:30 SK Babice Kobeřice I.B třída 6:1 (3:1)
4.9. st 17:00 SK Babice Svratka Brno krajský pohár 6:5 (3:1) pen.
7.9. so 10:30 Lelekovice* SK Babice I.B třída 0:2 (0:2)
14.9. so 16:00 SK Babice SK Sokol Lipovec I.B třída 3:3 (2:2)
22.9. ne 15:30 Veverká Bítýška SK Babice I.B třída 1:0 (1:0)
28.9. so 15:30 SK Babice Podolí I.B třída 2:0 (2:0)
5.10. so 15:00 TJ Vysočany SK Babice I.B třída 1:3 (0:0)
12.10. so 15:00 SK Babice Rájec-Jestřebí I.B třída 3:1 (3:0)
19.10. so 14:30 SK Babice Bohdalice I.B třída 2:0 (0:0)
27.10. ne 14:30 FC Čebín SK Babice I.B třída  
3.11. ne 14:00 SK Babice TJ Vilémovice I.B třída  
         
  TJ Vilémovice SK Babice I.B třída  
  SK Babice FK Černá Hora I.B třída  
  Boskovice B SK Babice I.B třída  
  SK Babice FC Medlánky I.B třída  
  Kobeřice SK Babice I.B třída  
  SK Babice Lelekovice I.B třída  
  SK Sokol Lipovec SK Babice I.B třída  
  SK Babice Podolí I.B třída  
  TJ Vysočany SK Babice I.B třída  
  Rájec-Jestřebí SK Babice I.B třída  
  SK Babice Bohdalice I.B třída  
  FC Čebín SK Babice I.B třída  

* hraje se na hřišti v Jundrově

Přehled zápasů A-mužstva v ročníku 2018/2019

kdy domácí hosté soutěž   výsledek  
21.7. so 17:00 Vacenovice SK Babice příprava 3:2 (1:0)
29.7. ne 15:00 SK Babice SK Líšeň B příprava 6:2 (4:2)
11.8. so 10:30 Kohoutovice SK Babice I.B třída 3:3 (3:1)
19.8. ne 16:30 SK Babice TJ Vilémovice I.B třída 4:1 (1:1)
26.8. ne 16:30 FK Černá Hora SK Babice I.B třída 1:3 (1:3)
2.9. ne 16:30 SK Babice FC Medlánky I.B třída 3:1 (0:0)
9.9. ne 10:30 FK Drnovice SK Babice I.B třída 5:0 (1:0)
16.9. ne 16:00 SK Babice SK Sokol Lipovec I.B třída 0:1 (0:0)
22.9. so 15:30 FC Soběšice SK Babice I.B třída 1:1 (0:0)
29.9. so 15:00 SK Babice FC Svratka Brno B I.B třída 1:2 (0:1)
6.10. so 15:00 TJ Vysočany SK Babice I.B třída 1:3 (1:2)
14.10. ne 15:00 SK Babice SK ŽS Křenovice I.B třída 4:0 (1:0)
20.10. so 14:30 SK Babice TJ Dražovice I.B třída 4:2 (1:0)
28.10. ne 14:00 FC Čebín SK Babice I.B třída 0:4 (0:2)
3.11. so 14:00 SK Babice Rájec-Jestřebí I.B třída 1:2 (0:1)
         
23.2. Líšeň B SK Babice příprava 5:1 (3:0)
17.3. Jedovnice SK Babice příprava 2:6 (0:1)
23.3. so 15:00 SK Babice Kohoutovice I.B třída 2:1 (2:0)
31.3. ne 10:30 TJ Vilémovice SK Babice I.B třída  3:2 (2:0 )
7.4. no 15:30 SK Babice FK Černá Hora I.B třída  4:0 (1:0 )
13.4. so 15:30 FC Medlánky SK Babice I.B třída 1:1 (0:0)
21.4. ne 16:00 SK Babice FK Drnovice I.B třída 3:0 (2:0)
28.4. ne 16:00 SK Sokol Lipovec SK Babice I.B třída 1:3 (1:2)
5.5. ne 16:30 SK Babice FC Soběšice I.B třída 0:0
12.5. ne 12:30 FC Svratka Brno B SK Babice I.B třída 1:2 (1:2)
18.5. so 16:30 SK Babice TJ Vysočany I.B třída 3:2 (1:1)
26.5. ne 17:00 SK ŽS Křenovice SK Babice I.B třída  
2.6. ne 17:00 TJ Dražovice SK Babice I.B třída  
8.6. so 16:30 SK Babice FC Čebín I.B třída  
16.6. ne 17:00 Rájec-Jestřebí SK Babice I.B třída  
SK Babice

 

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode