A-tým

10. kolo - Vilémovice

08.10.2017 22:16
Brankář: Novák Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt (71 minut) Záloha: Starý, Pokruta, Hruška, Doležal, Ondrášek Útok: Beránek (63 minut), Dobeš Jakub Střídající: Trávníček (63. minuta), Malíř (71. minuta), Procházka, Kubeš, Sehnal Absence: Míček (zlomenina prstu), Kheil (zaměstnání), Studený (zranění...
>>

9. kolo - Křenovice

02.10.2017 19:05
Brankář: Novák Obrana: Ondrášek, Kheil, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Studený (7 minut), Pokruta (88 minut), Beránek (45 minut) Útok: Doležal (74 minut), Hruška Střídající: Ševčík (7. minuta), Trávníček (45. minuta), Malíř (74. minuta), Dobeš Jakub (88. minuta), Sehnal, Procházka, Kubeš Absence:...
>>

8. kolo - Slavkov

24.09.2017 11:40
Brankář: Rous Obrana: Ševčík, Studený, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Ondrášek Útok: Malíř (65 minut), Trávníček (86. minut) Střídající: Kubeš (65. minuta), Procházka (86. minuta) Absence: Míček (zranění), Pokruta (červená karta), Kheil (práce), Beránek (práce), Dobeš Jakub...
>>

7. kolo - Jedovnice

21.09.2017 16:47
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Kheil Záloha: Ondrášek (89 minut), Pokruta, Hruška, Beránek (90 minut) Útok: Doležal, Malíř (65 minut) Střídající: Tulis (65. minuta), Sehnal (89. minuta), Dobeš Jakub (90. minuta) Absence: Hynšt (zranění), Starý (hody), Trávníček...
>>

6. kolo - Soběšice

12.09.2017 15:30
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Kheil Záloha: Starý, Pokruta, Hruška, Ondrášek Útok: Beránek, Doležal Střídající: Malíř, Procházka, Sehnal Absence: Hynšt (dovolená), Dobeš Jakub (zranění), Tulis (práce), Trávníček (zranění) Chtěli jsme odčinit prohru v Soběšicích poslední kolo...
>>

5. kolo - Podolí

03.09.2017 09:23
Brankář: Míček Obrana: Ondrášek, Studený, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Hruška, Pokruta, Beránek (38. minuta) Útok: Doležal, Trávníček (30 minut) Střídající: Tulis (30. minuta), Malíř (38. minuta) Absence: Dobeš Jakub (nedoléčené zranění), Kheil (zranění), Ševčík (práce) První poločas jsme jasně...
>>

4. kolo - Kobeřice

27.08.2017 21:18
Brankář: Penčák Obrana: Tulis, Ondráček, Kubeš, Hynšt Záloha: Starý, Hruška, Pokruta, Ondrášek (85 minut) Útok: Malíř (72 minut), Beránek Střídající: Ševčík (72. minuta), Sehnal (85. minuta) Absence: Doležal (zranění), Studený (zranění), Dobeš Jakub (zranění), Trávníček (zranění), Kheil (zranění),...
>>

3. kolo - Rájec

20.08.2017 22:21
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Kubeš, Studený, Kheil (76 minut) Záloha: Tulis, Ondrášek, Pokruta, Beránek Útok: Malíř, Doležal Střídající: Sehnal (76. minuta), Dobeš Jiří, Procházka Absence: Hruška (dovolená), Ondráček (dovolená), Starý (Finlandia Mácháč), Hynšt (zranění), Dobeš Jakub (zranění),...
>>

2. kolo - Lipovec

13.08.2017 21:35
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Studený (C), Kheil, Hynšt Záloha: Starý, Tulis, Ondrášek, Beránek Útok: Trávníček, Doležal Střídající: Malíř, Pokruta, Dobeš Jiří, Kubeš. Absence: Hruška (dovolená), Ondráček (dovolená), Dobeš Jakub (dlouhodobé zranění) Od začátku jsme předváděli klasickou venkovní...
>>

1. kolo Krajského poháru - Boskovice

07.08.2017 08:21
Brankář: Míček Obrana: Tulis (77 minut), Studený, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Ondrášek Útok: Beránek, Malíř (53 minut) Střídající: Kropáček (53. minuta), Ševčík (77. minuta), Kubeš, Dobeš Jiří Absence: Pokruta (zranění), Kheil (zaměstnání), Trávníček (dovolená), Dobeš Jakub...
>>
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode