A-tým

1. kolo - Medlánky

07.11.2017 17:25
Brankář: Míček Obrana: Ševčík (85 minut), Ondráček, Kheil, Hynšt (66 minut) Záloha: Starý, Hruška, Doležal, Dobeš Jiří (76 minut) Útok: Dobeš Jakub, Malíř (48 minut) Střídající: Trávníček (48. minuta), Kubeš (66. minuta), Sehnal (76. minuta), Procházka (85. minuta), Novák Absence: Studený (zranění...
>>

13. kolo - Vysočany

30.10.2017 20:25
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt, Ondrášek (35 minut) Záloha: Starý, Hruška, Doležal, Dobeš Jiří Útok: Trávníček (51 minut), Malíř (60 minut) Střídající: Beránek (35. minuta), Dobeš Jakub (51. minuta), Kropáček (60. minuta) Absence: Studený (zranění kotníku), Kheil (práce), Pokruta...
>>

12. kolo - Čebín

23.10.2017 20:17
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt, Ondrášek Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Dobeš Jiří (76 minut) Útok: Dobeš Jakub, Malíř (52 minut) Střídající: Trávníček (52. minuta), Kubeš (76. minuta), Sehnal, Beránek, Procházka, Novák Absence: Studený (zranění kotníku), Kheil (nemoc), Pokruta...
>>

11. kolo - Pačlavice

14.10.2017 23:12
Brankář: Novák Obrana: Ševčík, Hynšt (66 minut), Ondráček, Ondrášek Záloha: Starý, Pokruta, Doležal (90 minut), Hruška Útok: Malíř (90 minut), Dobeš Jakub Střídající: Beránek (66. minuta), Sehnal (90. minuta), Procházka (90. minuta) Absence: Studený (zranění kotníku), Míček (zranění prstu), Kheil...
>>

10. kolo - Vilémovice

08.10.2017 22:16
Brankář: Novák Obrana: Ševčík, Ondráček, Hynšt (71 minut) Záloha: Starý, Pokruta, Hruška, Doležal, Ondrášek Útok: Beránek (63 minut), Dobeš Jakub Střídající: Trávníček (63. minuta), Malíř (71. minuta), Procházka, Kubeš, Sehnal Absence: Míček (zlomenina prstu), Kheil (zaměstnání), Studený (zranění...
>>

9. kolo - Křenovice

02.10.2017 19:05
Brankář: Novák Obrana: Ondrášek, Kheil, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Studený (7 minut), Pokruta (88 minut), Beránek (45 minut) Útok: Doležal (74 minut), Hruška Střídající: Ševčík (7. minuta), Trávníček (45. minuta), Malíř (74. minuta), Dobeš Jakub (88. minuta), Sehnal, Procházka, Kubeš Absence:...
>>

8. kolo - Slavkov

24.09.2017 11:40
Brankář: Rous Obrana: Ševčík, Studený, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Ondrášek Útok: Malíř (65 minut), Trávníček (86. minut) Střídající: Kubeš (65. minuta), Procházka (86. minuta) Absence: Míček (zranění), Pokruta (červená karta), Kheil (práce), Beránek (práce), Dobeš Jakub...
>>

7. kolo - Jedovnice

21.09.2017 16:47
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Kheil Záloha: Ondrášek (89 minut), Pokruta, Hruška, Beránek (90 minut) Útok: Doležal, Malíř (65 minut) Střídající: Tulis (65. minuta), Sehnal (89. minuta), Dobeš Jakub (90. minuta) Absence: Hynšt (zranění), Starý (hody), Trávníček...
>>

6. kolo - Soběšice

12.09.2017 15:30
Brankář: Míček Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Kheil Záloha: Starý, Pokruta, Hruška, Ondrášek Útok: Beránek, Doležal Střídající: Malíř, Procházka, Sehnal Absence: Hynšt (dovolená), Dobeš Jakub (zranění), Tulis (práce), Trávníček (zranění) Chtěli jsme odčinit prohru v Soběšicích poslední kolo...
>>

5. kolo - Podolí

03.09.2017 09:23
Brankář: Míček Obrana: Ondrášek, Studený, Ondráček, Hynšt Záloha: Starý, Hruška, Pokruta, Beránek (38. minuta) Útok: Doležal, Trávníček (30 minut) Střídající: Tulis (30. minuta), Malíř (38. minuta) Absence: Dobeš Jakub (nedoléčené zranění), Kheil (zranění), Ševčík (práce) První poločas jsme jasně...
>>
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode