A-tým

11. kolo - Rájec

12.10.2019 20:30
Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Dobeš Jiří (Konečný), Tajnai, Pokruta, Ondrášek (Kratochvíl) - Kučera (Ševčík), Hruška. 1. poločas - vyrovnaná otevřená partie, kde obě mužsva si vytváří šance, ale my jsme si dokázali vytvořit tutovky po krásných kombinacích a byli jsme přesní i v...
>>

10. kolo - Vysočany/Šošůvka

07.10.2019 17:17
Sestava: Míček - Starý, Ondráček, Studený, Hynšt - Sehnal, Pokruta, Tajnai, Dobeš Jiří (Kratochvíl) - Hruška, Malíř (Procházka) 1. poločas - jsme jasně lepší, máme hodně tutových šancí, ale v koncovce jsme byli nepřesní. Několikrát jsme měli díru v obraně a dovolili jsme domácím nebezpečný centr ze...
>>

9. kolo - Podolí

29.09.2019 17:19
Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Malíř (Kropáček), Tajnai, Pokruta, Dobeš Jiří (Kratochvíl Jakub) - Dobeš Jakub (Ševčík), Hruška. 1. poločas - vyrovnaná partie, hosté trochu více na míči, my se dokážem dvakrát krásně prosadit. 1:0 - Tajnai as. Dobeš Jakub 2:0 - Dobeš Jakub as....
>>

7. kolo - Lipovec

15.09.2019 16:57
Sestava: Míček - Novohradský (Starý), Studený, Ondráček, Hynšt (Beránek) - Sehnal (Hruška), Pokruta, Ondrášek, Tajnai (Malíř) - Kučera, Dobeš 1. poločas 0:1 1:1 - Pokruta z penalty 1:2 2:2 - Kučera hlavou as. Pokruta 2. poločas 2:3 3:3 - Kučera hlavou as. Ondrášek
>>

6. kolo - Lelekovice

08.09.2019 19:15
Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Novohradský (Sehnal), Pokruta, Hruška, Tajnai - Kučera (Beránek), Dobeš (Ševčík) 1.poločas - vyrovnaná hra, domácí trochu více na míči. 0:1 - Kučera as. Tajnai 0:2 - Hynšt as. Pokruta 2.poločas - hrají převážně domácí, ale bez výraznějších šancí,...
>>

2. kolo krajského poháru - Svratka

05.09.2019 06:32
Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Sehnal (Kučera), Pokruta (Beránek), Ondrášek (Novohradský), Tajnai - Hruška, Dobeš 1. poločas - první poločas jsme hráli výbroně, třikrát jsme skórovali a byli jsme lepším mužstvem. Kaňka byla inkasovaná branka do šatny. 1:0 - Hruška as. Dobeš 2:0...
>>

5. kolo - Kobeřice

01.09.2019 10:54
Sestava: Míček - Starý, Studený (Sehnal), Ondráček, Hynšt (Beránek) - Malíř (Novohradský), Pokruta, Hruška, Tajnai - Kučera, Dobeš 1. poločas 1:0 - Dobeš as. Kučera 1:1 2:1 - Kučera as. Tajnai  3:1 - Malíř as. Dobeš 2. poločas 4:1 - Dobeš as. Tajnai 5:1 - Dobeš as. Pokruta 6:1 - Beránek
>>

4. kolo - Medlánky

01.09.2019 10:49
Sestava: Míček - Novohradský, Ondráček, Studený, Ondrášek (Rous) - Kropáček (Ševčík), Pokruta, Tajnai, Malíř (Beránek) - Hruška, Kučera 1. poločas 0:1 - vlastní po závaru 1:1 2:1 2. poločas 3:1 3:2 - Studený as. Hruška
>>

3. kolo - Boskovice B

19.08.2019 09:25
Sestava: Míček - Novohradský, Studený, Ondráček, Hynšt - Kropáček (Sehnal), Ondrášek (Beránek), Pokruta, Malíř (Ševčík) - Hruška, Dobeš Jakub 1. poločas - začátek hrajeme dobře a jsme jasně lepší, Hruška vstřelí dvě branky. Potom vypadnem z role a jsme totálně pod tlakem, kde čaroval Peťa Míček a...
>>

2. kolo - Černá Hora

12.08.2019 09:40
Sestava: Míček - Ondrášek (Sehnal), Studený, Ondráček, Hynšt - Malíř (Beránek), Pokruta, Hruška, Kropáček (Ševčík) - Kučera, Dobeš Jakub 1. poločas - domácí hrozí ze standartních sitaucí, my z rychlého přechodu do útoku a dlouhých autů. 0:1 - Ondráček as. Pokruta 1:1 - vymyšlená penalta 2. poločas...
>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode