Brankář: Novák
Obrana: Ondrášek, Kheil, Ondráček, Hynšt
Záloha: Starý, Studený (7 minut), Pokruta (88 minut), Beránek (45 minut)
Útok: Doležal (74 minut), Hruška

Střídající: Ševčík (7. minuta), Trávníček (45. minuta), Malíř (74. minuta), Dobeš Jakub (88. minuta), Sehnal, Procházka, Kubeš
Absence: Míček (zlomený prst)

Začali jsme dobře, ale v hned v 7. minutě si ošklivě zranil kotník Studený a museli jsme přeházet rozestavení. Od této doby jsme úplně vypadli z role a skoro neměli míč. Ovšem vždy když jsme udělali nějakou akci, tak to byla gólovka. Soupeř měl víc ze hry, ale ložené šance neměl, spíše příležitosti. V 42. minutě po naší hrubé chybě v rozehrávce se dostal útočník hostů k šanci, vystřelil k tyči a Novák střelu vyrazil pouze do tyče, odkud míč zapadl do sítě - 0:1. Naštěstí jsme dokázali hned vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Doležal 1:1.

Druhý poločas už byl co se týče hry vyrovnanější, hosté měli spousty závarů v našem vápně, kde to bylo hodně o štěstí ke komu se míč odrazí. V 53. minutě jsme se dostali do vedení po krásné nechytatelné přízemní střele Hrušky z vápna - 2:1. Bohužel jsme v obraně hodně chybovali a pouštěli soupeře do šancí, naopak jsme měli hodně nebezpečné brejky, ale trestuhodně jsme ani jeden nedokázali proměnit. V 74. minutě hosté vyrovnali po nenápadné akci, která začala výkopem z brány, útočníci Křenovic si vyměnili míč a z hranice vápna kapitán hostů propálil Nováka. Do konce zápasu jsme si dokázali vytvořit ještě několik šancí a tlak, ale už nám to tam nepadlo.

Babice - Křenovice 2:2 (1:1)
Branky:
Doležal, Hruška

Naše první utkání s Křenovicemi a berem bod, soupeř byl kvalitní a šance na výhru měla obě mužstva, remíza je spravedlivá. Slečna rozhodčí nepískala špatně, ale vypadala nejistě a hodně si nechala radit. Musíme se přes týden připravit na Vilémovice, které nás vyzvou v neděli opět u nás doma.